• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.14

Eragon92

Znalec fóra
Mám 3 shromaždiště a 25 farem jenže ty blbé hovna ( :D ) nestíhám vyrábět dost rychle protože se do hry prostě nedostanu dostatečně často. Uvažuji, že postavím 4 shromaždiště když to trochu přestavím a prodám pár farem.
Po vylepšení všeho to už bude asi v pohodě každopádně rozjezd je podle mě hodně pomalý, min. o proti Vílám určitě...
 

DeletedUser76

Guest
Já mám momentálně teď tři, ale už to doklepu, zbývají mi poslední tři okna výzkumu orků. Musím říci, že nic otravnějšího neznám, výroba děsně zdlouhavá. Ještě je to dost nechutné vyrábět hovna . Velice se těším až vše vykopu a budu moc místo využít na zvelebení města. Manufaktury orků mne stály dost místa abych se hnula a nechodila hrát hru jednou týdně. Jinak musím poznamenat, že to má neblahý vliv celkově na hráče, aktivní hráči u nás ve spolku se ukazují ve hře minimálně,komunikace pohasla . Orci a jejich výzkum je odradil. Dost byl otravný skrze trpaslíky a tohle je ještě horší.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Zas je to jediný způsob, jak protáhnout dobu hraní. Přeci jen, spousta lidí ještě nedávno nadávala, že je všechno hned hotový a nemají co dělat. Takže si myslím, že touhle "ekonomikou" nabírali čas pro nové věci. Což se jim teda rozhodně povedlo, trvá nám to dlouho a je to dřina :D Ono se jde těžko zavděčit všem no. Houby jsou opravdu na dlouho, ale zase nevyžadují takovou aktivitu a když se něco staví dlouho (oproti vílám a hodinovým intervalům slunečnic), zase se zavděčí hráčům, kteří tu u toho nesedí tak často. Já nevím, dle mého je to strašně složitý. Jednou je to špatně, pak to překopou a zas je to špatně. Co je tedy dobře :D Orkové jsou rozhodně komplexnější zatím a ten systém se mi líbí. Trpaslíci byli obyčejní, nezáživní s dvěma surkama. Víly byly fajn, že to bylo propojené a orkové to ještě trochu vylepšili, co se týká těch surek.
 

Eragon92

Znalec fóra
A to nemluvíme o trpaslících

Trpaslíci byli za trest, měl jsem co dělat abych s tím nepraštil.¨

Anděli:

Dobře by byla zlatá střední cesta :D - něco mezi Orky a Vílami. Ale souhlasím taky si myslím, že to byl min. z části způsob jak nás trochu zpomalit... I když na můj vkus to je až moc :D min. ten rozjezd než se vylepší farmy.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
nedostatku čeho? Surovin? No, holt k této hře patří čekání na obstarávání si "věcí" a čekání na dostavění budov. To není nedostatek. Lidi křičeli, že to jde rychle. Dostali něco, co nejde rychle. To je ovšem taky špatně. Co na to říct, no... Doufat, že až přijde nějaká další doba, že se to spraví. Ale to jsem zase sluníčkář co doufá v lepší věci :D :D
 

Iddun

Guest
Otázkou je, co to je nedostatek... Pro každého to může být v každé fázi hry něco jiného... Pro někoho je nedostatek i základních surovin, protože staví rychleji, než dokáže vyrábět. Nejde se každému zavděčit. Byli tu tací, co chtěli větší prodlevy mezi úkoly... to se ted stalo a je to špatně pro aktivní hráče.... u víl to bylo obráceně... Rozhodně si člověk nemůže stěžovat na všechno, něco se vám na této hře musí líbit, když pořád hrajete, ne? ;)
 

GorGlin

Veterán
Já teď narážím na houby u orků.
Ze všech stran slyším, jak pořád musí čekat na houby a jak by hned stavěli další farmy, kdyby bylo kam.
Mě baví boj.
Zbírám provincie, řeším turnaje. Trochu nechápu, čím to, že jsou orkové nechnoilogicky vyspělejší a výkonější než trpaslíci, ale dobře, spral to das, když jsme viděl v jednom záběru na Inno TV že bude druhé vylepšení na duchy, bomba.
Ale dlouho jsem se neradoval, obávám se, že je nestihnu vyzkoumat do příští aktualizace.
 
Nahoru