• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.14

DeletedUser2097

Guest
Jsem na tom naprosto stejně, rovněž mě zajímá jestli se v budoucnu dočkáme taky těch krásných divů na pozadí jako bývavalo zvykem, než přišli divy nové, které momentalně svůj vlastní vzhled nemají na pozadí města.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Vážení hráči,

plánovaná aktualizace by měla proběhnout dnes, tj. 15. 9. 2016, hodina je však neznámá.

S pozdravem
Elvenar tým
 

Eragon92

Znalec fóra
Mohl by mi prosím někdo vysvětlit toto vylepšení - V nápovědě, která zobrazuje množství vašich surovin, bude teď také vidět, která budova příslušnou surovinu produkuje.

Asi jsem natvrdlý nebo to nefunguje protože jsem to nenašel :D
 

DeletedUser2097

Guest
Tak rozšíření do budoucna počíta s velmi zajímavým počtem nových míst za což jsem hrozně rád. Pozadí nezklamalo a teď ještě chybí ty modely našich nových divů a budu spokojený :)
 

Santerr

Veterán
Mohl by mi prosím někdo vysvětlit toto vylepšení - V nápovědě, která zobrazuje množství vašich surovin, bude teď také vidět, která budova příslušnou surovinu produkuje.

Asi jsem natvrdlý nebo to nefunguje protože jsem to nenašel :D

Když si otevřeš výzkum, tak jak máš potřebné suroviny na vyzkoumání, když na to najedeš myší, tam se ti objeví, jaká manufaktura to vyrábí... řekla bych, že to je poněkud zbytečná funkce, no o_O
 

DeletedUser238

Guest
Mně se teda moc líbí to nové okolí. Díky. To ostatní jsem ještě nestačila zkouknout, ale teď je to moc hezké.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Díky moc za zpětnou vazbu, moc si toho vážíme!
Když si otevřeš výzkum, tak jak máš potřebné suroviny na vyzkoumání, když na to najedeš myší, tam se ti objeví, jaká manufaktura to vyrábí... řekla bych, že to je poněkud zbytečná funkce, no o_O
Tuto funkci jsme cílili především na začínající hráče, protože ti se nás mnohdy ptají, kde se dá daná surovina vyrobit. Co se týká zkušených hráčů, tak ano, souhlasím, pro ně je tato novinka v podstatě zcela zbytečná. ;)
 

Santerr

Veterán
Neptají se začátečníci spíš na to, kde vyrobí třeba flakónek nebo chleba nebo něco podobného, protože to dostali v úkolu? Neříkej mi, že když někdo vidí, že na výzkum bude potřebovat 200 oceli, bude to hledat v manufaktuře na mramor... ;)
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Myslel jsem tím úplné začátečníky, kteří zatím třeba ani neví, že existuje 9 základních manufaktur. :)
 

luterina

Veterán
Jé, to okolí města je moc krásné a hned se lépe dýchá - tedy působí to moc dobře na psychiku - když je vidět více prostoru okolo něj. :) Chválím, povedlo se, pěkné! :)
 

Eragon92

Znalec fóra
Jinak co bych já hlavně ocenil je lepší vybalancování výroby u orků - houbička vědění se vyrábí strašně dlouho a ve výzkumu je strašně moc potřeba.

Nebo to je záměr jak zpomalit hráče? Protože s takovou se k lepším manufakturám pomalu nedostanu ani do Vánoc :confused:
 

DeletedUser1148

Guest
hledám ,kde si můžu zakoupit jednotky ,jak bylo slibováno.V přehledu mé armády nic nového nevidím.Ne že bych je chtěla kupovat ,jen mně zajímalo ,jak to bude drahé.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Jinak co bych já hlavně ocenil je lepší vybalancování výroby u orků - houbička vědění se vyrábí strašně dlouho a ve výzkumu je strašně moc potřeba.

Nebo to je záměr jak zpomalit hráče? Protože s takovou se k lepším manufakturám pomalu nedostanu ani do Vánoc :confused:
Díky za podnět! Předali jsme ho tvůrcům hry, zda by s tím nešlo něco udělat. ;)
 

DeletedUser494

Guest
Za sebe bych doporučil nejdřív jet věci na vylepšování - tvrdé houby, pak nějaké houbičky duše a trosky. Vylepšit si houbičkárny na 2. úroveň budovy a pak to farmit a vylepšovat portál. Jakmile máte portál na maximu, už jedete jen houbičky duše -> hovna -> houby vědění... Jako jo, trvá to dlouho, ale zase to pak jede docela masově.

PS: Samozřejmě záleží na počtu houbičkáren a shromaždišt... Já mám aktuálně dvě shromažduště a 19 houbičkáren na 2. úrovni. Pokud to vylepšíte, tak jich asi ani tolik nepotřebujete, když máte ten div na podporu výroby věcí z portálu, ještě lépe.
 
Nahoru