• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.133

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Ve čtvrtek 8. července bude zveřejněna aktualizace 1.133. Tentokrát dojde k vylepšení a oprav několika chybiček. Cokoli nám chcete sdělit, pište zde.
 

kuba

Pokročilý žák
Neustále vám to píšeme na diskuzích, ale nikdo s tím nic nedělá. Problém se jmenuje svitky. Proč už dlouhou dobu tento problém ignorujete? Každé vylepšení hry se tomu vyhne. Vlastně diskriminujete jednu část hráčů. Svitkaři většinou neprodají svůj produkt 1:1, musí dávat výhodné nabídky. Tak co s tím? Mám přestat hrát, protože už mě to velmi štve, nebo s tím už konečně někdo něco udělá? Hru hraji už 2,5 roku, baví mě až na ten problém s obchodem se svitky.
 

Lovec Krys

Legenda
@kuba Ale oni už s tím něco udělali - prostě odstranili set knihovny z věže a každý nový hráč může mít jen 1 kopii, zbytek vyřeší čas. To je řešení svitkového problému, se kterým vývojáři přišli.
 

athlo

Pozorovatel
@Lovec Krys To ale bohuzel nezachrani stare svety, ale jenom ty nove. Diskrimance, z toho, jak tomu rozumim, je dana tim, kolik uz je tech kterych budov ve hre.
 

Lovec Krys

Legenda
A nejlepší na tom je, že přebytek svitků je vlastně jen vedlejší efekt. Většina hráčů má více knihoven kvůli produkci činidel.
Návrhů, jak to řešit okamžitě jistě vývojáři dosali od hráčů dost, nicméně zvolili právě ten jeden, který to srovná za rok až dva (až dostatek hráčů s více knihovnami přestane hrát či své knihovny umaže(vylepšovat více setů knihoven stojí poměrně dost KR) a novější hráči budou mít jen 1.
 

voyager-1

Velmistr písma
Tak pokud má hráč knihovny kvůli činidlům tak vylepšování není tak důležitý. Já klidně mezi kapitolami pár starších postavím.
 

voyager-1

Velmistr písma
Proč o tom není v infu k aktualizaci zmínka? Stejně jako i o možnosti teleportace rozvinutelných budov ?
 

Lovec Krys

Legenda
@Serza7 Jednorázově celkem nic. Dlouhodobě to umožní i novým hráčům nashromáždit větší množství knihoven a mít je ve městě - při jejich aktuální produkci(knihoven) tedy stejná situace, která vytvořila ten přebytek svitků.
 
Nahoru