• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.130

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Další očekávaná aktualizace je před námi a přijde ve čtvrtek 27. 5. 2021. Nová verze 1.130 nám přinese několik oprav. Jak se na zmiňované změny těšíte? Napište nám a podělte se s námi o váš názor! ;)
 

iDavis

Legenda
Staršie budovy už majú nejak navrhnuté produkcie a balans, takže nepočítam s tým že by sa to spätne upravovalo. Teda myslím, že sa to bude týkať len budúcich budov.
 

Prealiena

Velmistr písma
Připomíná mi to návrh, co tu kdysi byl, aby se dala vybrat výše bonusů eventovek. Posuvným tlačítkem zvýšit produkci jedné suroviny za cenu příslušného snížení druhé. Tak to konečně zavedli v této podobě. Určitě se jednou dočkáme i náhledu bojiště v provinciích.:D
 

Lovec Krys

Legenda
@Prealiena V budovách s touto možností si budete moci vždy zvolit jednu ze dvou variant produkce.
Takže jako semena/unurium v tržišži. Teď bude záležet na množství, jestli to k něčemu bude.
Pro ty, co nemají tržiště na 6+:
1622000816455.png
 

Marian24

Znalec fóra
Hmmm je to zajimava a dobra myšlienka , som zvedavy ,ale na silu tych novych budov.Len mi pride luto tolko tisicov investovanych prastarych vedomosti a VB do divov na manu a divov na semena .Ak by som mal hrať Elvenar znova s touto možnosťou volby a prepinania si vyroby priklad mana / semena ,tak tie prastare vedomosti + VB dam určite do inych divov a tunim uplne ine divy .Len dufam , že tie nove budovy budu fakt silne, pretože, ak by som mal voliť medzi starymi silnymy eventovymy budovamy a postaviť v meste novu eventovu budovu a kvoli miestu v meste zburať staru eventovku ktora nejde dať ani do inventara,len kvuli tomu , že mi nova eventova budova ponuka a dava volbu prepinania medzi dvoma vyrobami v nepomere so starymy budovamy a povylepšovanymy divamy na manu a semena ,tak tie nove budovy sa proste neoplati stavať ,hračom ktory to už maju všetko povylepšovane a su v kapitolach ďalej si myslim .Ale to je iba moj nazor k tejto zajimavej teme .....
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
@Emhyr var Emreis II Spíše nové, co jsem viděl, tak ty přepínací jsou jiný typ budovy, takže pochybuji, že by ty staré někdo předělával.
@Marian24 Takové Bludiště na vysoké úrovni dokáže celkem divy - malý rozpad many - mít rozpad many přes noc 10% anebo 2% je celkem rozdíl, zejména při cenách vylepšení budov a divů v milionech. (a to říkám jako hráč, který ho kdysi smazal a pak ho znovu stavěl)
 
@Lovec Krys pravda, ale řekl bych, že jestli chtějí vymýšlet nové nebo by upravili staré je práce podobná. A když už ty staré budovy musí stejně všechny projít a přidat parametr pro novou kapitolu, tak proč těch pár (třeba těch pár rozvinutelných) nevytunit?
 

luterina

Veterán
řekla bych, že je asi snažší a s menší pravděpodobností chyb dát něco nového než staré upravovat a v oznámení je jasné že to na staré nedají, ale že se týká až těch nových
 
Nahoru