• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.13

DeletedUser76

Guest
Andílek , Ódínek jééé :rolleyes: . I vy jedni , takhle tady cukrovat , báječné :D:D.
No co se týče nových budov za diamanty , mně osobně přijdou drahé :(, takže já si je pořizovat nehodlám .
Jinak fajn ;).
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Ale woodynko :D Jsou poměrně drahé, ale dá se to chápat. Dávají znatelný výhody :) Stejně jako třeba kulturky za dia... šnek třeba.
 

DeletedUser76

Guest
Woodynko jo :D, tady už jsme jak v kavárničce v mírně pokročilých sedmdesátníků :D to je taky samé Olinko, Janičko , dáš si kafíčko a dortíček , to víš , že jo Josífku :D.

Já vím, ano , ano ...chápu to Andílku :D, jenže šnek je obří a krásný :rolleyes::D a domeček malý a podobný tomu co mám , takže mne to vůbec neláká. ( I když to dává navíc člověčí elfinu nebo-li elfí člověčinu ).
Třeba budu potřebovat někdy nutně místo na něco krásného , tak pak možná , zřejmě asi ano :D.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Jsou podobné a stejně velké, což mi ale přijde dobře. Přeci jen, hráč co si koupí třeba 4, je lehce začlení a vymění za stávající. Nebudou tam jako pěst na oko :D A hromada šneků už pak je spíš ošklivá :D Ale je fakt, že to všechny kulturky. Já je tedy taky neplánuji, kupovat se mi je nechce. Ani dílny. Snad jen když si to bude bůh a situace žádat :D :D
 

DeletedUser76

Guest
Nakonec místo domečků a dílniček jsem si pořídila Lapače raptorů, viděla jsem ho na betě u hráče a je to skvělá Adéla :D.
Hlavně se mi líbí, že raptor , který je vážně fešák mezi ptáko dinosaury přiletí na houbu a než se stačí vzpamatovat z přistání je po něm :D.
Boží , taková kravinka :rolleyes:. Zvu Vás na kukačku ;)
 

DeletedUser2097

Guest
Vím , že verze 1.13 už je venku nějakou tu dobu ale já přešel do nové kapitoly až nyní a upřímně mě zklamala cena vylepšení obytných budov a dílen. Ovšem , že jsem čekal že zadarmo to nebude, pochopil bych i doplatek diamantů do ceny nově vyzkoumaných dílen a obytných budov při přechodu kapitoly ale vůbec se mi nelíbí, že cena vylepšení této budovy je rovna ceně uplně nové budovy. Takže mi nezbyde nic jiného než "plnou" cenu opět zaplatit nebo dostavět požadovaný počet budov za cenu volných polí v mém městě. Nemůžu tedy říct , že mě to hrozně nemrzí, protože jsem čekal férovou cenu vylepšení , když už jde o diamanty. Na vývoj nových fičurek a provozu serveru rád pošlu jistý obnos peněz ale za tuhle cenu fakt ne :(
 

DeletedUser2185

Guest
Zdravim, kouzelne budovy a dilny se tedy vylepsuji za dia nebo standardne ? Vim, ze to tu jiz zaznelo, ale nebylo potvrzeno. Diky
 

DeletedUser2097

Guest
Za diamanty v plné hodnotě nové budovy. Otestováno, koupeno, potvrzeno. A pokaždé když přejdeš do nové kapitoly si musíš zaplatit nový obnos diamantů pokud chceš budovu mít na aktualní nej. verzi sebe sama.
 

DeletedUser238

Guest
A jak jsem teď pochopila, musím tu kouzelnou budovu zbourat a koupit si novou na dalším levelu. Je to tak?
 

DeletedUser2097

Guest
Pravděpodobně dojde k možnosti plynulého upgradu za diamanty, v době kdy jsem se o tom zmiňoval poprvé bylo jedno jestli člověk udělal upgrade nebo koupil budovy v nové kapitole , cena byla vždy stejná. Bohužel jak je tomu teď netuším. Od doby co zavedly Kouzelne obytné budovy a dílny nejsou schopni ani na anglické verzi hry tyto informace svým zákazníkům poskytnout na WIKI ani nikde jinde.
 
Nahoru