• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.13

Sindri

Guest
Takto bohatou aktualizaci jsme tu už velmi dlouho neměli!

Těšíte se na nové divy a budovy? Jaký je váš názor na jejich bonusy? Stojí kouzelné obytné budovy a dílny za to si je pořídit?

Oceníte, že po odemčení výzkumu budovy vám hra ukáže, kde v menu se nachází?

Řekněte nám svůj názor k tomu a dalšímu, co tato verze s sebou přináší!
 

nataly111

Velmistr písma
Další dva nové divi.:( Aje tak to bude další možnost jak přijít o runy.;):p To ostatní zní zajímavě, ale počkám si na hodnocení, až po té aktualizaci.
Snad se nic nepokazí a vše bude ok.:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser1198

Guest
Nové divy jsem očekával a protože jsem na začátku víl, nevadí mi ani trochu :) , naopak, jsem na ně zvědav. A kouzelné budovy, tak to se uvidí, až jak a kolik budou "sypat", ale proč ne, zase trochu změna a oživení.
 

DeletedUser494

Guest
Ty "kouzelné obytné domy a dílny" nejak nechápu - To bude jakože další možnost vylepšení klasických budov a dílen? nebo je budu muset stavět od začátku? nebo to jsou úúúplně jiné budovy, které s klasickými dílnami a obytnými domy nemají nic společného? o_O
 

Sindri

Guest
Je to nový druh dílen a obytných budov, které si lze koupit za diamanty. Nejedná se o druh vylepšení stávajících domů či dílen.
 

Lukula

Velmistr písma
Takže další lapač peněz... :D Koukám, že hra začala vynášet a někomu je to málo... :cool:
Dělám si prču... Pokud budou ceny adekvátní tomu, co přinesou, proč nějakou nepostavit? ;) Pozitivní už je ta skutečnost, že jsou vázány na kapitolu, takže to rozhodně cením. Předpokládám, že s dalším pokrokem do vyšších kapitol poroste jejich bonus...
Mě osobně těší, že nebudu muset hledat vyzkoumané budovy. Sice to nebylo tak hrozný, ale určitě to ušetří čas. Podrobnosti o kulturní budově taky potěší.
No, počkáme, uvidíme... rozhodně je na co se těšit...:)
 

Eragon92

Znalec fóra
Navýšení obyvatel z 850 na 900 rozhodně vítám :D :). Divy se daly čekat, jestli budou stát za to se teprve uvidí, ale při tom počtu divů to stejně bude trvat věčnost než se k nim člověk dobere a doufat, ve vylepšení 6 a výše? .... :D :D
A samozřejmě vítám možnost motivovat budovy z letního slunovratu.

Takže suma sumárum jde o povedený update.
 

DeletedUser1148

Guest
tak mně potěšilo ,že můžeme motivovat i na kulturní budovy ze slunovratu.Nové divy uvidíme ,co přinesou.Je ale pravda ,že jsou to další lítající runy navíc :p .... no ale už jsem se s tím smířila a zvykla si.Nakonec to i jde ,protože se mi podařilo nasbírat runy na div ,na který jsem chtěla.Jsem hrozně zvědavá na ty kouzelné dílny a budovy.Třeba to nebude drahé a vyplatí se to i koupit.Akorát nevím ,jestli tím půjde nahradit normální dílna nebo budova.Jsem na aktualizaci opravdu zvědavá :)
 

DeletedUser2105

Guest
Ahoj, jsem ještě hodně na začátku,takže počítám, že než se dostanu ke všemu, co přináší verze 1.13, počítám, že už bude verze 1.20..:):):) Samozřejmě vítám každou změnu ,která tuhle superhru oživí a přivede k ještě větší dokonalosti a oblibě u hráčů. A co se týče kouzelných budov a dílen?? Holt budu muset přemoct svůj odpor a začít víc solit kačky za diamanty:):)
 

DeletedUser1198

Guest
Kouzelná obytná budova za diamanty není až tak špatná, dá dvojnásobek lidí než normální budova, takže kdo může a chce, tak ušetří místo. Jen to asi nebude tak laciné, protože aby se to vyplatilo, bude potřeba asi opět za diamanty dokupovat její "kouzelnost" při přechodu na vyšší úroveň. (Tedy aby dala zase více lidí).
 

Lukula

Velmistr písma
Už někdo obětoval dia za nové kouzelné budovy?
Nikde jsem nenašel podrobnější info. Jak je to s postupem do dalších kapitol? Musí se budova upgradovat po postupu do další kapitoly za dia nebo roste její bonus automaticky? Kolik kladívek a za jakou dobu vyrobí kouzelná dílna?
Zatím mě to nezaujalo, to že mi dá v tuto chvíli kouzelná obytka o cca 300 hlaviček víc, mě nějak nevytrhne a co se týče kultury - 144 kultury, když je počítám na tisíce, je jen kapka v moři. A na to, že na postavení jedné dílny potřebuju dvě kouzelné obytky...:eek: prostě zatím nejsem přesvědčený o tom, že se to vyplatí...o_O a kvuli modré barvě je kupovat taky nebudu... :)
 

DeletedUser1198

Guest
@Lukula dílna by měla měla mít podobné vlastnosti jako obytná budova, tudíž počítám, že to bude také 2x tolik než obyčejná dílna a jestli její vylepšení nebude za diamanty, tak si asi namelu klávesnici a sním jí :) Podle mého názoru to není zlé, když dává jako 2 budovy, to jsou ušetřená pole, ale pro mne by to mělo význam až v okamžiku, kdy by to bylo levnější než prostor za diamanty, což zatím není.
 

nataly111

Velmistr písma
Mám otázku, půjde kouzelná dílna okouzlit jako ta klasická? To by bylo docela fajn, přeci jen kouzlo je síla zásob a já mám pořád málo.:D:D:D
To by byla zásobička. To už by pak stálo za úvahu.:rolleyes:
 
Nahoru