• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.129

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Aktualizace Verze 1.129 proběhne výjimečně v pondělí 17. 5. 2021. Napište nám jak se vám změny, které se chystají líbí!
 

Reyahana

Učedník
Popravdě, byla jsem zvyklá na zaškrtávátko hromadné výroby uprostřed okna. Tohle je pro mne nezvyk a jeho pozice mi nevyhovuje.
Snad se to časem podá.
 

Ludi

Veterán
Změna umístění zaškrtávacího políčka je nepodstatná věc a vůbec nechápu, proč to vývojáři dělali. Jakoby ve hře nebylo potřeba udělat jiné , lepší věci. Například: hromadná výroba na zbrojnicích.
 

Lovec Krys

Legenda
@Ludi Spekuluje se ze strany hráčů, že to přemístění je právě kvůli zbrojnicím(3 záložky oproti 2 v manufakturách) a tedy je předzvěstí hromadné výroby ve zbrojnicích - najisto to budeme vědět v jediném případě - jakmile to nasadí na betu.

ps:Taky se divím, pro kolik lidí je rozumnější při každé výrobě zaškrtávat hromadnou výrobu ručně, než se naučit pracovat s tím, že je zaškrtnutá trvale a tomu přizpůsobit vybírání a zadávání v eventech a DS.
 

Reyahana

Učedník
@Lovec Krys Víš, že jsem o tom vůbec nevěděla??? Jinak bych tu možnost využila. Vím jen o dílnách, které tak mám aktivované.
Tak jsem prolezla nastavení a našla to :D , jupííí.
Diskuze je fajn, člověk se dozví něco nového. ;)

Jinak možná už víte, ale já objevila Ameriku dnes ... při turnaji, že už mi na pc automaticky naskakuje následující provincie k boji a nemusím pokaždé otevírat "ikonu stanu" ... to je super. :)
 

voyager-1

Velmistr písma
teď při nasazování center už není tak šikovný mít zaškrtnuté políčko hromadné u manuf. a nechal jsem to jen u dílen.
 
Nahoru