• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.126

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Funkce funguje. Bohužel je ovlivněna tvou pozicí města a tvým bonusovým zbožím. Někomu se stalo, že ho systém už přemístil a někdo jiný prostě ještě ne.
Mělo by tě to přesunout na výhodnější místo. Za předpokladu, že volné místo je výhodnější než to co máš, pokud ne prostě přesunut nebudeš.
 

Ryny

Pokročilý žák
Hromadné zadávání v manufakturách je opravdu velké plus. Jen tak dál.
 

Anthalas

Znalec fóra
Tak se priznejte :) kdo me presunul na jine misto den po tom co jsem o tom napsal na foru ? :) Kdysi jsem tu cetl ze to admini nemuzou ovlivnit ( jestli to teda plati ). tak to beru jako pekne nacasovanou nahodu :)
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Tak se priznejte :) kdo me presunul na jine misto den po tom co jsem o tom napsal na foru ? :) Kdysi jsem tu cetl ze to admini nemuzou ovlivnit ( jestli to teda plati ). tak to beru jako pekne nacasovanou nahodu :)
Ahoj, není se k čemu přiznávat, režim automatického přesunu hráče na lepší pozici je řízen naším systémem, my jej nemůžeme nějak uspíšit či jinak ovlivňovat. Pakliže jsi tedy byl přesunut, je to jen dílem náhody, my to do tohoto procesu nijak nezasahujeme. :)
 
Nahoru