• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.124

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Hra bude aktualizována na verzi 1.124. Jak se na plánované změny těšíte?

Pište, těšíme se na vaše názory a postřehy! ;)
 

Ladonka

Učedník
Nevím, jestli souvisí s dnešní aktualizací (apka), ale při vstupu do věže se mi zobrazuje pouze černá obrazovka. Jinak vstup na mapu, nebo kamkoli jinam je ok.
 

karhol

Znalec fóra
Cituji z oznámení:
Jako vždy i v této verzi přinášíme opravu několika chyb, mezi které patří:
  • Artefakty fénixe – pokud zahájíte a ihned ukončíte výrobu Artefaktů fénixe, mohlo se stát, že se chybně zobrazil symbol artefaktů fénixe chladného ohně. Opravili jsme.
Ono jde někde vyrobit artefakty fénixe? Poučte mně prosím. Doposud jsem si myslel, že artefakty fenixe vyrábět nelze...
 

voyager-1

Velmistr písma
na to jsem chtěl taky reagovat ale pak jsem si řekl, asi jsem nechápavej. Možná je myšlena budova.
 
já bych řekl, že je tím myšlený případ během události, kdy se daly atefakty vyrábět za jiné verze artefaktů a pravděpodobně nás to čeká i letos
 

Mescal

Mistr slova
@GorGlin :
Jak ten recept vypadal na výrobu artefaktu vypadal?
Kolik a čeho se muselo dát, aby se vyrobil požadovaný artefakt?
Šlo si vybrat jaký artefakt si v řemeslné výrobě vyrobím?
 

voyager-1

Velmistr písma
tak se to trochu podražilo, iDavis psal o dvou činidlech a ještě by tam měla být varianta za plánky a úlomky.
 

Hexik

Znalec fóra
jo jo na bete nevim jestli s tema plankama to nezrusili ale prisli me uz do vyroby hned rano po startu eventu za 3 planky a dneska za 2 nove artefakty cinidel to chtelo 10 ale furt lepsi nez 3 planky ze jo ...

no co se tyka nove odmeny ve vezi jako super od 0 ten stonehenge asi nedam na 10 neni spatny ale tak spis pro lidi co maji trebas ze starsich dob nedodelany a knihovna ve vyrobe je jen oddaleni problemu a ne vyreseni takze doufam ze vyuzijou ten cas kdy budou padat ve vezi artefakty a udelaji s ni neco smysluplneho jinak ji muzou klidne smazat
 

Ladonka

Učedník
Řešení to je, jen je to běh na dlouhou trať. Tak jako noví hráči přicházejí, tak hráči i končí. Takže počet hráčů s více jak jednou knihovnou bude pomalu klesat, tedy za předpokladu že půjde vyrobit pouze jedna. Rychlejší by byla změna produkce, ale je to lepší, než nic ;)
 
Nahoru