• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.120

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

Deleted User - 500563

Guest
Příští týden nás čeká první lednová aktualizace v tomto roce. Jak se vám líbí změny, které se chystají? Tentokrát aktualizace proběhne až v pondělí 11. ledna. Napište nám. Těšíme se na vaše postřehy.
 

BiggJOEcz

Mistr slova
vypadá to, že portrét Orka Bojovníka se bude i nadále schovávat v Táboře u přehledu celé armády :)
 

Deleted User - 500563

Guest
Prosím držte se výhradně daného tématu. To znamená, pište pouze o aktualizaci nové verze, která je dána přímo pro tuto diskuzi. Děkuji.
 

Lovec Krys

Legenda
Ehm, ta vychytávka se smazanými vlákny zpráv je kouzelná...
Už jsem to psal na betě, že hráči ve společenstvích, jejichž část využívá vlákna zpráv na výměnu VBček do divů, a kteří se této výměny nezúčastňují, tak je jim touto vychytávkou neustále dokolečka obnovováno několik vláken zpráv, která si smazali z důvodů, aby se jim nezobrazovaly.
U těchto hráčů tak tato změna povede:
1) K neustálému mazání vláken s těmito zprávami (a to třeba 5 vláken 6x denně) a k radikálnímu zvýšení rizika nechtěného smazání jiné zprávy při opakovaném mazání těchto vláken.
2) U některých pak (po nějaké době) úplná rezignace na čtení zpráv a ignoraci této ikony.
Oba body jsou tak nezamýšlenými důsledky této úpravy a dle mě tímto úprava nadělá více škod než užitku.

Takže by bylo podle mě nejlepší tuto úpravu zase zrušit anebo alespoň umožnit hráčům, aby se tato úprava neprojevovala (buď nastavení města, anebo možnost označit vlákno tak, aby se již nezobrazovalo upozornění na nové přízpěvky)
 

Naviron

Učedník
Po aktualizaci mi naskočily staré úkoly z předchozích kapitol. :rolleyes:
EDIT: Takto postihnuté mám město jen na Winyandoru
 
Naposledy upraveno:

ShadowBroker

Kolemjdoucí
V aplikaci aktuálně nehratelné. Načítáná verze 1.120 ..cca v půlce načítání chyba "Hledání nových budov skončilo neúspěchem. Zkontrolujte internetové připojení." ..připojení je v nejlepším pořádku. Po chvilce hláška mizí a hra naběhne. Nicméně pri jakékoliv interakci - výběr peněz, surovin atd. další chyba > "Pro pokračování je vyžadován dodatečný herní obsah" ..hra padá do základního načítání a opakuje první výše uvedenou chybovou hlášku. Takže je to zacyklené v těchto chybách a není možné hrát plynule.

EDIT: V tuto chvíli vše funguje na 100% ..žádné chybové hlášky, nic. Buď proběhl rychlý fix nebo to bylo pouze chvilkové "zazlobení".
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser7292

Guest
Taky jsem to před chvilkou tak měl, ale po proklikání i s trpělivým čekáním vše ok .
Město OŽILO !!
 

papap

Mistr slova
zdravím, jen se zeptám, to je chyba, že kdy smažu ze zpráv nějaké téma a jakmile tam někdo přidá příspěvek, tak se mi opět objeví ve zprávách? Jestli to není chyba, tak je to teda pěkně otravné...
 

Lovec Krys

Legenda
Bohužel je to vlastnost a ne chyba.
Doufejme, že si bude stěžovat co nejvíce hráčů a že s tím něco udělají dříve, než velké množství hráčů začne zprávy zcela ignorovat.
 
Nahoru