• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.104

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

Deleted User - 500563

Guest
Tento čtvrtek 14. května proběhne další aktualizace na verzi 1.104. Přinese nám novou herní funkci v navigační liště. Napište nám do diskuze, co si o nové aktualizaci myslíte. :)
 

iDavis

Legenda
Oceňujem, že už sa zobrazuje ikonka veže na dolnej lište (aj v aplikácií aj v prehliadači) zašednutá, keď veža nie je aktívna, ale ešte to asi nefunguje úplne dobre, keďže mi pravidelne aj tak mizne. Zväčša to je následok akejkoľvek prvej operácie, ktorú v hre vykonám (väčšinou otvorenie nejakej budovy).
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Nové přístupové ikonky je dobrý nápad (na věž si musím zvyknout, protože manuální vstupní reflex je silnější :D a potvrzuji na pc se stane, že ikonka věže zmizí a po restartu hry se zase objeví, když je teď věž neaktivní).
 

luterina

Veterán
Mně ta ikonka Věže přijde zbytečná, proto se mi asi, když Věž není aktivní, neukazuje vůbec :D ale ta ikonka na Akademii je perfektní! :)
 

DeletedUser4336

Guest
Koukám, že už i elfové nosí roušku (viz nová ztělesnění) ;). Jinak ikonky mi špatné nepřijdou,. sic na ně ještě nejsem zvyklý, určitě mi nijak nevadí, dobrá možnost. Věž jsem tam měl dokud byla dostupná, pak zmizela.
 
Nahoru