• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.101

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

Fjorgyn

Znalec fóra
@Turunen sice to říkáš jako ironii, ale bohužel to je velice dobrý nápad :D (až na poslední větu). Díky tomu by si mohl každý postavit libovolné město, podle svých představ a nebyl by nutně omezen na standardní budovy ;).
 

DeletedUser3346

Guest
@Fjorgyn to sice ano ale mi dochází i jedna další věc. Co s tím úbytkem bodů u každého hráče včetně společenství? :D :D :D achjo taky bych se na prvotním účtu obešel bez kasáren ... ale bohužel jsem tenkrát právě neznal všechny souvislosti hry a nechal jsem se cíleně zmanipulovat k chybě. Já něříkám že je to špatně ať si každý zvolí styl hraní s armádou. Jinak sice to patří více do vlákna o eventu ale ze začátku se udělala chyba v eventech. Tou chybou jsou stejné budovy. Odlišení elf/lidi vůbec nic ... Už skoro každý máme kýčovité města na stejno až na pár rozdílů v základních budovách. A taky i výroba odlišného materiálu tak aby třeba elf měl nějakou komoditu vzácnou pro lidi a naopak. Prostě dneska samej kýč. A pokud jde o tu svobodu ve hře jak píšeš libovolnost stavění tak to samotná hra dost kazí tím příběhem. A nevím kolik hráčů je třeba v poslední kapitole a jedou příběhové úkoly naplno. Ono pokud by úkoly neovlivňovali strategii tak by to asi jel každý naplno ale vylepšovat něco co aktuálně fakt ani nepotřebuji je na co? Neříkal tady někdo jiný že příběhové úkoly jsou návodem jak správně hrát? Myslí si to i většina hráčů ve větších kapitolách?
 

Lovec Krys

Legenda
Většina hráčů ve vyšších kapitolách má příběhové úkoly na háku:)
A s radostí je odklikává vždycky v nové kapitole a plní jen ty, co se jim hodí.
A v době před zavedením této možnosti prostě měli úkoly zaseklé několik kapitol pozadu.
 
Nahoru