• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.100

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

Deleted User - 500563

Guest
Další aktualizace je před námi. Nová verze 1.100 se na našich serverech objeví již tento čtvrtek 19. března. Napište nám váš názor na novou aktualizace. Těšíme se na vaše příspěvky!
 

flego

Mistr slova
Ahoj, nelíbí se mi, že zmizely vlajky zemí...to už multikulti bez znaků státnosti pronikly z parlamentu EU i do her ?
 

iDavis

Legenda
Konečne zautomatizovali nahrávanie načítavacej obrazovky v mobilnej verzii. Som prekvapený, že to prišlo až teraz, keďže už niekoľkokrát (aspoň som mal ten pocit) to vývojárom mierne skomplikovalo vydávanie aktualizácií, keď ich museli korektne časovať s vhodným predstihom pred začiatkom tej ktorej udalosti (a v prípade poslednej karnevalovej udalosti sa to buď nepodarilo vôbec, alebo na to proste zabudli, keďže tam sme sa tematického obrázku ani nedočkali).

Automatizácia by ešte mohla prísť v nahrávaní okolia mesta - v prehliadači je už niekoľko týždňov jar, v mobile stále zima (a toto si pamätám že sa dialo aj pred rokom).
 

kasimir

Učedník
Jestli vývojáři přiřazují odměny z turnaje ručně aby to ovlinil jejich HO, tak to potěš.

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Naviron

Učedník
Automatizácia by ešte mohla prísť v nahrávaní okolia mesta - v prehliadači je už niekoľko týždňov jar, v mobile stále zima (a toto si pamätám že sa dialo aj pred rokom).
iDavis Plně souhlasím, že mobilní aktualizace okolí měst jsou o dost zpožděné..
Asi před pěti měsíci jsem na podporu dal dotaz, zda bude k mobilní verzi možnost pomáhat s divy přátelům a sousedům. Tenkrát mi odpověděli,že "tato funkce je v plánu a je jednou z priorit vývojářů. ".. Jako hráči (převážně) na PC mi to tolik nevadí, ale je to nefér vůči hráčům na appkách, kteří tímto přichází o možnost získat Prastaré vědomosti a odměny za pravidelnou pomoc.
 

Deleted User - 584607

Guest
No, varování proti koronaroviru jsem ve hře dostal, ale jakto že ty ikonky rádců co zadávají úkoly nemají roušky? V grafickém editoru práce na 2 minuty a když je aktualizace tak už to mělo být nahrané. Kdo může, zkuste upozornit vývojáře. Díky.
 

Deleted User - 584607

Guest
jasné, hned jak se můj avatar dostane ve hře do Německa, může si roušku sundat :)
 

Deleted User - 500563

Guest
Děkujeme, že myslíte na nošení roušek v této době, kdy je celosvětová krize. Nicméně bych vás poprosila, abyste se drželi daného tématu. Pokud nadále budete pokračovat mimo téma, budeme nuceni mazat tyto příspěvky! Děkuji za pochopení.
 

DeletedUser3346

Guest
Jen takový mini problém ... :D

před pár minutami jsem si chtěl změnit obrázek na cz1 a po kliknutí na uložit to vyjede interní chybu. Na cz2 šlape vše v pořádku ... ale popravdě neřešte to prosím prohlížeč atd si už zvykl na aktuální verzi a jede celkem bez chyb. ;)
 
Nahoru