• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Vedlejší úkoly...

Omi41

Kolemjdoucí
Ahoj všichni, dnes bych chtěl poukázat zase na jeden nedostatek hry, bráno z mého pohledu. Trnem v oku je mi druhá úkolova nit nesouvisející z postupem ve hře. Jedním slovem "katastrofa"! Tedy že postupem nových kapitol se nijak úkoly neobměňují ( úplná absence kreativity) by mně ještě nepřinutila na tohle téma reagovat. Ale výše odměn v pokročilých kapitolách ve stylu 1 tisíc kladivek, nebo 10 tisíc peněz je absurdní. Já volám po změně, nebo nás toho vlákna prosím ušetřete! Páčko a budu rád za jakoukoliv reakci.
 
souhlasím, že je to směšná součást hry, která by zasloužila předělání nebo možná i odstranění. Já už ji nějakou dobu ignoruju. Maximálně, když se mi podaří omylem něco splnit ,tak to vyzvednu, ať to nesvítí zeleně... Byl bych pro náročné úkoly, se smysluplnými odměnami. A klidně omezené na jeden úkol za den
 

Omi41

Kolemjdoucí
Ano, ano. Něco takového by bylo super. Náhodný úkol, čas 24 hodin, náhodná odměna. ¶÷))
 

Lovec Krys

Legenda
Ony ty úkoly jsou v podstatě relikt minulosti hodný akorát ignorace.

@Omi41 Něco jako daruj 50000 semen a dostaneš za to 1 rozbitý úlomek? (to bych si tak tipl jako úkoly a odměny, co bychom dostali).
 

Radvanus

Znalec fóra
Je fakt, že někdy od trpaslíků ty úkoly nebo spíše odměny nemají význam. V prvních kapitolách jsou celkem přínosem, akorát by to chtělo změnit systém výběru úkolů. Ideálně podle DS, kdy by se započal každý splněný úkol, aniž by se musel nejdřív zvolit.
 

Prealiena

Velmistr písma
Myslím, že jsou si vývojáři vědomi tohoto dlouhodobého nedostatku. Možná to mají někde na seznamu, akorát to nikdy nemá prioritu oproti eventům, novým kapitolám a věcem, co se musí doladit v appce a na prohlížeči. Také nevíme, jak velký je vývojářský tým pro Elvenar, zřejmě nemají dost lidí, aby je relokovali na takto nepodstatné úkoly.
Co jsem viděla videa o Cyberpunk 2077, tak se mi zdá vývoj počítačových her obecně personálně poddimenzovaný.
 
když ony ty jachty majitelů tak rychle korodují... :D ale teď vážně, taky si myslím, že zrovna tohle prioritu nemá a není to až tak podstatná část hry. Byť to třeba zamrzí...
 

Lovec Krys

Legenda
Já na některém foru četl, že ty úkoly už zkusili kdysi změnit, jenže tehdy na nich byla závislá spousta měst (dalo se jimi živit město v podstatě bez dílen nebo tak něco) a po nasazení na betu měla dle pamětníka půlka hráčů na betě přestat hrát, tak tu úpravu zrušili a už na ty úkoly od té doby nešahali (nebo jen minimálně), takže to, že je máme takhle neaktuální má být výsledek této události (komu se chce, může si na EN/US/beta foru najít přesnější info, ale to je asi na dlouho).
 
jo, někde kolem 5. - 6. kapitly jsem ten jeden (z asi dvaceti) úkolů taky pořád dokola používal a syslil tím nástroje... ale byla to fakt pakárna a toho klikání. Tak alespoň upravit ty úkoly tak, aby šly vybírat jako v DSku...
 

jana.souck

Pokročilý žák
Já si je pořád protáčím (jsem v ambasádách :) ) a plním je, mám ve městě jedničkové manufky, na kterých dělám tu jednodenní výrobu :D, ale pokud by to někdo chtěl změnit, rozhodně to podporuju. Trpaslík s dvěma chleby a 10 pivama je vyloženě otravnej. Ať už nechá moje jeleny na pokoji.

Mně teda víc vadí ta první úkolová řada, resp. že vývojáři neví, kolik baráků by chtěli. Teď zrovna řeším, jak dostat osadníky do města, abych to nemusela hrát rok a je to fakt těžký a to se mi tam vždycky podaří namačkat tak třetinu toho, co by po mně chtěli.
 
Nahoru