• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Ve vzduchu je cítit láska

DeletedUser2690

Guest
Ahoj,
chci se zeptat, jaký manufaktury se mají vyrobit v 19. úkolu, protože v tom seznamu úkolů není napsáno konkrétní manufaktura.

(např.18.úkol je - 6x válečná maska a 2x obří glob)

Do konce zbývá 7 dní, tak bych nerad aby mi to potom uteklo třeba o pár hodin. :)

Díky.
 

DeletedUser2742

Guest
Ve spoileru je obrázek vyhraných budov a u nich vylepšení ,ale mě budovy vylepšit nejdou jak na to ?
 

DeletedUser1767

Guest
Výše odměny (obyvatelstvo, kultura) závisí na kapitole, ve které jsi ve výzkumu. Eventové budovy vylepšit nejdou.




//Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

iDavis

Legenda
Po malých problémoch s nedostatkom žuli na vyskúmanie technológie je valentínska sada u mňa hotová a toto je moje romantické miesto. :)

EL_akcia_valent_n_2017_hotovo.png
 

DeletedUser2221

Guest
Rád bych Valentýna dokončil, ale tvůrci mi nedali šanci ani na jednom světě. Na jednom mi chybí dodělat poslední výzkum Temných elfů, na druhém poslední výzkum u Orků, to bude tak na týden až dva :/
 

DeletedUser2716

Guest
Tak komu z vás se už povedlo dokončit Valentýnský event? :) Máte své nové budovy už postavené? :)
 

DeletedUser1198

Guest
Jasně, budovy už stojí, ale jak dlouho při svých statech vydrží, to si netroufám odhadnout :)
 

DeletedUser2129

Guest
Já třeba dnes, 6,5 hodiny do konce, jsem u 19. úkolu. Přes seznam úkolů jsem totiž nejel a neříct mi o tom někdo z aliance, tak nemám šanci. Teď dokončuju 19. a pravda je, že plnit to s ocelovými nebo prkenými manufakturami musí být dost rozdíl, protože ty dřevěné zabírají polovinu místa co na ocel a tak jich má člověk víc. Já s ocelí dost bojoval poslední 4 dny, a to jsem jich přihodil 5 navíc, protože jsem zrovna odemkl rozšíření.

Ale největší problém vidím v tom výzkumu na konci. Dokončuju trpaslíky a chybí mi ten poslední. Před 3 hodinama jsem teprve nasbíral dostatek žuly na odemčení té poslední technologie a tak teď čekám. Kolega z aliance na tom asi zůstane, chybí mu právě ten poslední úkol, ale když to nejde, tak to nejde. A to jsou u trpaslíků jen 2 suroviny, trošku se děsím vil a dalšího širokého spektra toho, co přijde...
 

GorGlin

Veterán
Souhals, ocel je mor, když toho musí člověk postavit hodně.
Jsem u WE a kdybych neznal úkoly, asi bych byl nahranej, mám 4 manufaktury na ocel.
Věřím, že mi bodovy vydrží, , tím že jsou malé sice dávají méně, ale zas se s nimi dají zacpávat mezery.
 

iDavis

Legenda
Áno, budovy dávajú obyvateľstva v porovnaní s budovami z predchádzajúcich eventov menej, ale asi sa nie je čomu čudovať, keď mali hráči získané po skončení Kráľa zimy tisícky obyvateľstva. Vývojárom sa to proste zdalo veľa a tak sa rozhodli zmeniť pomer 1:1 (obyvateľstvo:kultúra) ktorý vtedy používali pri eventových budovách na 1:3, ktorý je použitý teraz. Stále sa nedá povedať, že by bola budova vzhľadom k svojej veľkosti nevýhodná. A pre tých, ktorí sa len kvôli tomuto nezúčastnili alebo nechceli zúčastniť tohto eventu; osobne si myslím, že pomer zostane v ďalších eventoch takto zachovaný.
 

DeletedUser2817

Guest
Event a úkoly celkem v pohodě, kromě posledního úkolu. Nevím kterého blba to napadlo dát tam výzkum, když se třeba u orků čeká na každý výzkum několik týdnů, než se vyrobí potřebné houbičky a teď to má stihnout za dva dny? Snad se příště tvůrci zamyslí, než něco takového vyplodí. Tím se celý event shodil.
 

DeletedUser508

Guest
Nakonec se mi to s odřenýma ušima povedlo dodělat. Obě budovy mám, ale zatím na ně nemám místo. Doufám, že bude další podobný event zase brzy. :)
 

Eragon92

Znalec fóra
Já tím zaplácávám volné plochy, navíc nedávaly vůbec málo a bylo to výhodnější než mít ty základní
 
Nahoru