• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

VB za výpomoc s prastarými divy

Moni Arda

Znalec fóra
Ahoj, již opakovaně se mi nepřičetla odměna ve formě vědomostních bodů za pomoc s divy spoluhráčů. Naposledy dnes ráno a někdy tento nebo minulý týden ještě jednou. Nevím, zda to nesouvisí s tím, že jsem měla zásobník na vědomostní body z noci plný. Zdá se mi to ale divné, protože jako hráč nemohu ovlivnit, kdy spoluhráč odklepne vylepšení a nejsem tak schopna zajistit prázdné místo v zásobníku. Pokud dělám něco špatně a nebo mi něco uniklo, napište mi to prosím. Nechtěla jsem to zatím psát do sekce Chyby, protože si nejsem jistá tím, zda se jedná o chybu.
Díky za odpověď.
 

DeletedUser467

Guest
S plností zásobníku na VB to nesouvisí. Obrať se na podporu, podívají se ti na to.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
ahoj, ta odměna ale nenaskočí ve chvíli, kdy dá majitel vylepšení. ta se připíše okamžitě, jakmile je do divu vložen poslední VB. možná se ti to jen přičetlo v jiný okamžik, než si čekala :)
 

Moni Arda

Znalec fóra
@corwin z amberu Dobrá, i když je to tak jak píšeš, znamená to, že to není vázáno na tabulku, která Ti oznamuje, že jsi získal odměnu ve formě VB. Nikdy jsem to více nesledovala a měla jsem za to, že se to připisuje ve chvíli, kdy odklikneš oznamovací tabulku. Dnes i minule také došlo k tomu, že zásobník na VB po odkliknutí tabulky probliknul, ale stav VB se nezměnil. Pokud by se to připisovalo samovolně v době, kdy máš prázdný zásobník a ten Ti tak tímto zaplní, takže se nemohou připisovat hodinové VB, tak to vlastně žádná odměna není, i když se to tak tváří.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@Moni : na tabulce to opravdu nezávisí, to už jsem vypozoroval. ta se vždy zobrazí s nějakým zpožděním. zkus jednou někomu doťuknout div úplně do konce, uvidíš, že VB ti naskočí hnedka. ale tabulka ne.

ale bohužel no, pokud někdo dokončí div v dobu, co je pro tebe nešikovná, o část odměny přijdeš. ale taková už je hra. když jsem zrovna zaselký ve výzkumu a sypu VB do věch světových stran, stává se mi tohle každý druhý den :)
 

Moni Arda

Znalec fóra
Díky za informaci :) Jinak jsem právě díky záseku ve výzkumu sypala vědomostní body do svého okolí jak to jen šlo a teď zjišťuji, že se mi z toho vlastně nic nevrací :) Hra je sice hra, ale myslím si, že o odměny bychom přicházet neměli. Ve FoE se například VB za pomoc s Velkolepými budovami ukládají do inventáře, odkud je potom použiješ :)
 

DeletedUser3071

Guest
@Moni Arda VB se připisují i přes "plný zásobník". Pokud se ti zobrazilo oznamovací okno a nic se ti nepřipsalo kontaktuj prosím herní podporu která se na to podívá.
 

DeletedUser4336

Guest
Taky se mi to zdálo divné. Na druhou stranu, pokud nám nevyjde konstalace při plnění zásobníku, tak o body stejně můžem snadno přijít, a může to vypadat tak, že jsme body vůbec nedostali.
 

DeletedUser3071

Guest
@Pauleo

Ať se snažím sebe víc tak nechápu, co jsi tím chtěl říct. Jak jsem psal výše - VB se připíšou vždy, pokud jste dosáhli na odměnu a je jedno jak moc plný zásobník VB je. Pokud máte 9 VB a dostane např. 10 VB odměnu budete mít v zásobníku 19 VB ale samozřejmě se už žádné další VB načítat nebudou, dokud neuděláte místo v zásobníku.
 

DeletedUser4336

Guest
Dellingr >> Z hlediska funkce je vše v pořádku (o získané body se nepřijde, ale dostaneme míň bodů vlivem plného zásobníku), jen jsem popsal, že často nastává situace, že se body přičtou např. když zbývá 5VB do plna, dotyčný přijde až za víc jak 5h, a adiví se, že 5VB nedostal, přitom je vše v pořádku. Pokud se tak stane s plným zásobníkem, body vidíme že se přičetly.
 
Nahoru