• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Valentýnská svatba

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Zdravím, odměny z evetnů/úkolových řad svou úroveň vaším postupem ve hře nezvedají. Zůstávají na stejné úrovni, v jaké se vám připsala do inventáře.
 

DeletedUser4169

Guest
Během úkolu ano, jde o to kdy si odměnu vyzvedneš. Problém bude asi v tom, že do "dalšího lvl" se postupuje až vyzkoumáním průzkumníků :)
 

DeletedUser4919

Guest
Zdravím, odměny z evetnů/úkolových řad svou úroveň vaším postupem ve hře nezvedají. Zůstávají na stejné úrovni, v jaké se vám připsala do inventáře.

Takže tomu mám rozumět tak, že když jsem začala ve 4lvl a dokončím v 5 lvl, tak budu mít odměnu z 5 lvl i když se mi v infu pořád ukazuje odměna 4 lvl?

Během úkolu ano, jde o to kdy si odměnu vyzvedneš. Problém bude asi v tom, že do "dalšího lvl" se postupuje až vyzkoumáním průzkumníků :)
Aha, tak teď už jsem to pochopila. Takže moje předchozí otázka na admina byla zbytečná. Myslela jsem že do dalšího lvl se postupuje otevřením truhly.

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Saux

Znalec fóra
Mám dotaz na adminy: Dnes večer skončí turnaj, z kterého získám určitý počet relikvií. Započítají se mi tyto relikvie do úkolu "Získej 16 relikvií", nebo ne? Abych zbytečně nečekal... :)
 

DeletedUser4862

Guest
Co říkáte na pokračování příběhu o Burukbrakovi a Gaelagil? Zúčastníte se? Povídejte, jako vždy se těšíme na vaše názory! ;)

Zároveň si dovolujeme upozornit, že se jedná o úkolovou linii, nikoliv o událost.
Co to znamená? Trvání úkolové linie je výrazně kratší než u události, navíc samotné úkoly jsou mnohem jednodušší, ale zase na druhou stranu nelze čekat tak pestrobarevnou paletu odměn, jako tomu bývá u událostí.
ve valentynske soutezi je ukol prozkoumat jedn technologii,pocita se i rozsireni mesta z vyzkumu?
 

DeletedUser4169

Guest
Výzkum dalšího rozšíření města se samozřejmě počítá. Jeho umístění, samozřejmě, nikoliv.
 

DeletedUser4862

Guest
mam problem sehnat kristalove relikvie...na mapeuz nemam...na vyrobu kouzel..poradi nekdo diky
 

DeletedUser4169

Guest
Jen doplním, že na mapě je určitě máš. Pokud nejsou v tomto okruhu, musíš se prokousat do dalšího.
A pokud by ses rozhodla stavět ten div, tak ho musíš postavit a ještě vylepšit na 6.tý level. Teprve potom začne dávat dvojnásobek relikvií. Je to v jeho popisu trochu, no né trochu, značně, zavádějící.
 

OrickJ

Znalec fóra
Ještě možnost až bude křišťálový turnaj, vytěžit z něj maximum a relikvií bude dost.:)
 

DeletedUser4371

Guest
Ahoj,když mám hotové úkoly první sady,kdy začne ta druhá?
 

OrickJ

Znalec fóra
Ahoj.Pokud jsi dodělal všechny úkoly, končí to 57. vyřeš 20 střetů, máš hotovo. Stačí kliknout na 2.ikonu a vybrat odměnu-budovu.:)
 

DeletedUser4646

Guest
No venku přituhuje víc a víc a taky je hodně sněhu ... Takže co říkáte na zimní událost 2 část? :D

Je venku zima a sníh? ano tak proč ne? Když Valentýn má svátek tak dlouho ...

Ten elvenar kalendář je fakt vtipný :D takže po svatbě ženich seřeže manželku protože bude nějaká Velikonoční akce :D:D:D
 

DeletedUser5165

Guest
Ahoj.Pokud jsi dodělal všechny úkoly, končí to 57. vyřeš 20 střetů, máš hotovo. Stačí kliknout na 2.ikonu a vybrat odměnu-budovu.:)
Ahoj všichni, mám 20 střetů, ale po kliknutí na Dokončit mi to napsalo "Opravdu chceš přistoupit k vyzvednutí? Získáš pouze 0 z 1 kusů komodity Rozbité úlomky." Poradíte mi prosím, co dělám špatně? díky
 

iDavis

Legenda
@Krochoman bude to tým, že máš už 10 rozbitých úlomkov (podrž kurzor nad ikonou prastarých divov v dolnej lište a uvidíš počet). Keď tak nejaké využi alebo proste tú úlohu dokonči napriek tomu, že ten úlomok nezískaš. ;)
 

DeletedUser5165

Guest
@Krochoman bude to tým, že máš už 10 rozbitých úlomkov (podrž kurzor nad ikonou prastarých divov v dolnej lište a uvidíš počet). Keď tak nejaké využi alebo proste tú úlohu dokonči napriek tomu, že ten úlomok nezískaš. ;)
Já jsem někde uprostřed mezi II. a III., na prastaré divy si ještě počkám.. :oops: . Díky za radu, oltář mám.
 

DeletedUser4670

Guest
20160301_153557.jpg
 
Nahoru