• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Valentýnská úkolová linie

iDavis

Legenda
Pripomínam, pre všetkých ktorí boli zvyknutí na toto miesto pre prehľady k akciám a neprečítali si ešte správu v téme Zprávy z beta serveru, všetky prehľady sú odteraz na novom mieste, konkrétne v sekcii Návody a strategie hráčů a téme [NÁVOD] Události a úkolové linie. ODKAZ

K úkolovej rade, v prvom rade v nej vidím skvelú možnosť konečne nahradiť mlyn z halloweenu.. Taktiež oceňujem, že sa opäť o niečo zvýšila variabilita úloh, síce tie nové vyžadujú zrovna akadémiu kouzel, ktorú nie každý má, ale beriem to ako pozitívny ťah od Inno (motivovať hráčov postaviť si ju, keďže podľa mňa sa s nevyužitím stretne asi len málokde).
 
Naposledy upraveno:

Angedev

Velmistr písma
Našel někdo na načítací obrazovce to dvanácté děcko? :D Já jich prostě vidím jenom 11 :D
 

Prealiena

Velmistr písma
Souhlas a navíc v nadpisu některých úkolů je napsáno dva tucty dětí. Tak kolik jich vlastně je?
 

Lovec Krys

Legenda
Zúčastním, s jedním městem - výměna zlatého pole mi přinese nějakou tu popku navíc - bude se hodit.
Na cz2 to stejně jako na betě budu ignorovat (byť z jiných důvodů - na betě jsem to bez akademie kouzel nebyl schopen dohrát, na cz2 se mi do toho prostě nechce).
Ten načítací obrázek je naprosto hnusný. Nemohli bysme mít nastavení, kde si můžeme ho můžeme vypnout?
 

iDavis

Legenda
@Lovec Krys čo ti na ňom pripadá hnusné? Ja mám naň teda asi opačný názor, keďže ho považujem za druhý najpodarenejší za poslednú dobu (po zimnom z poslednej zimnej udalosti).

A malých Shrekov tiež vidím len 11.. :D (cela táto úkolová rada na mňa pôsobí ako Shrekov príbeh)
 

Lovec Krys

Legenda
@iDavis Já tak nějak mám k valentýnskému tématu docela odpor a slintající zamilovaný ork se svou lidskou ženuškou, kterou místo aby sežral, tak si s ní udělá kupu slintajících miminobatolat - to není nic pro mne. Prostě celkově to na mně působí děsně.
 

DeletedUser5733

Guest
Mně se to náhodou akorát strefilo do začátku kapitoly Orků, takže se mi to skvěle hodí tematicky. :) Úkoly mi přijdou fajn, hlavně jsem hodně ráda za tu možnost kombinace v plnění. Jedno kouzlo jsem získala a dvě použila a ono to zafungovalo. ;) Taky možnost volby mezi řešením střetů v proviniciích a turnaji je super. Nepřijde mi fér říkat, že je ten úvodní obrázek hnusný. Někdo si s ním dal spoustu práce a jak už jsem psala jinde - líbí se mi, že graficky zapadá do hry. Ta mimina mi přijdou odpudivá, ale to už prostě Orci jsou. Právě mi kvůli nim z města utekly ty nafrněný víly. :D
 

DeletedUser3281

Guest
Tak se nesmíte divit, evidentně té elfici nestačili nástroje kterými disponují běžní elfíci, ale chtělo pořádné orkské kladivo na mamuty a užívala si ho tak často, až z toho je tahle hromada zrůdiček :D
 

DeletedUser5181

Guest
Je chytrá. Až se v dalšim pokračování rozvedou, po platbě alimentů mu zbydou jen orči pro pláč.....
 

Prealiena

Velmistr písma
Taky si říkám, že příští valentýnská úkolová linie bude buď Burukbrak a Gaelagil kupují školní potřeby nebo Burukbrak a Gaelagil se rozvádějí. :)
 

DeletedUser4336

Guest
Děcek vidím 18, jestli jich má být 12, tak se asi poslední nevešlo do košíku, takže možná zůstalo ještě v kočárku. A ano, tam ho přesně i vidím, takže je to naprosto jasné, konec fantazírování.
 

Semtexx72

Znalec fóra
Tak jsem včera dokončil tu Valentýnskou akcičku, přemýšlím za co vyměním tu získanou hybridní budovu, zda za Pole zlata, nebo za Kirita, lasičkového boha. Obecně nemám rád žádné hybridní budovy, nejraději bych neměl vě městě žádnou. Odměnu za akci preferuji jen čistou kulturku, pokud možno.
Možná tu čerstvě získanou nechám na pozdější rozčarování. Protože co do města jednou postavíš, to už nikdy nerozčaruješ, anýbrž později jen zbouráš bez užitku. Z akce mne spíše potešila jen ta drobná "bižuterie" co jsme získali za jednotlivé úkoly.
 

DeletedUser4336

Guest
Tak mě přijdou samotné kulturky občas podobně nešikovné jako ty hybridky, protože v kapitolách, kde je např. prioritní sběr many, stejně musíš mít haldu budov na manu, a ty z událostí mě nikdy nepadají. Jinak ta bižu nevím jak moc je sladká, když padají furt body do divů po jednom bodu, to prostě jen někam přifoukneš a tím to hásne.
 
Nahoru