• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Vše okolo Relikvií

papap

Mistr slova
Jen tak mě napadlo,udělat na tržišti další místo,kde by se nechali měnit relikvie,ale to už by bylo asi moc brutální a i pak jednoduché :D ,ale jako nápad docela zajímavé,si myslím.Nechtěl jsem zakládat téma v nápadech,jelikož by to stopro neprošlo,tak jsem založil zde diskuzi o relikvií,jestli to nevadí...:)
 

DeletedUser1198

Guest
Nu, vzhledem k tomu, že bude divů ještě víc než je doposud, byl by Tvůj návrh jistě pro hráče přínosem, pokud vývojáři nenajdou něco jako jejich možnost převodu na jiný druh, v určitém poměru vzhledem k divu. Pokud vše zůstane jak je a nastoupí další divy dle infa, které proběhlo, bude šílený masakr na patřičný div úlomky nastřádat, ale třeba je to účelem, to já nevím. Nebo by úlomky mohly mít univerzální účinnost, to znamená, že by byly jen dvoje. Na tzv. bojové divy a tzv. výstavbové či materiálové divy. Asi by mě toho napadlo i víc, ale protože zatím nevíme nic jiného, než že se počet divů zvýší, nějak se mi nechce tím více zabývat :)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
On píše o relikvií, ne o runách :) Každopádně, opravdu by to bylo brutální. Vezmi si, že by se domluvili 3 lidi. Jeden má mramor, jeden ocel a druhý prkna (ale šlo by to takto s každou kategorií surovin). Každý z nich má pro příklad 200 relikvií od těchto 3 surovin. Teď si řeknou "no jo, mě ty ostatní dva typy relikvií jsou k ničemu. Ale vám se každý jeden hodí. Co si je takhle vyměnit!". Každý dá každýmu (výměnou) relikvie na které má bonus za relikvie, které nepotřebuje. Bum, každý má 600 relikvií od svojí bonusové suroviny. Nikdo neprodělá a všichni 3 budou víc než spokojený. A to by byl opravdu masakr, pokud by tohle udělalo víc lidí navzájem třeba :D Co se týká kouzel... na ty člověk nepotřebuje většinou hromadu relikvií, protože kouzla se tvoří nějakou tu chvíli. Ale bylo by to rozhodně příjemný :D Ta produkce by pak byla krásná
 

DeletedUser1198

Guest
No jasný, vidíš, mě ani nenapadlo, že by to bylo o relikviích, automaticky jsem přešaltoval na úlomky, no, musím se učit číst :) no a já psal o runách :), relikvie jsou dle mého názoru v pohodě.. ty nebonusové se také zpracují - na kouzla. Zase kdyby to šlo měnit, nehrál bych turnaje, které hraji jen proto, abych měl víc "bonusovek"
 

papap

Mistr slova
Jen tak by mě zajímalo kdo a jak na tom je.Já mám bonusové zboží:
Mramor - 114 relikvií - 326 %
Křišťál - 104 relikvií - 314 %
Elixír - 167 relikvií - 391 %. :)
 

DeletedUser1198

Guest
Obávám se, že relikvie za mince nebude nikdy i kdybychom navrhli cenu za 1M.
 

papap

Mistr slova
Ona by to byla i docela blbost relikvie za mince,tedy podle mně.Takhle je dostáváš za něco zajímavého,ale kupovat si je,to by nebylo zajímavé,to by té hře spíše uškodilo i to měnění co mě napadlo by taky asi nebylo moc dobré...:)
 

DeletedUser1198

Guest
Tak, tak, mě by se hodilo, kdyby se daly měnit..mezi sebou..a třeba i podle úrovně divů.. třeba z divu úrovně 2 2ks úlomků za jeden z úrovně 5, aby to bylo stylové :)
 

DeletedUser1148

Guest
pes63 zase ty tvé úlomky...neřeší se tu runy ,ale relikvie pésku :D:D:D.........ale výměna relikvií je moc dobrý nápad.....to by se mi také líbilo.Nejen kvůli bonusovým ,ale i kvuli kouzlům.Hodně využívám kouzlo na kulturu ,takže bych stopro měnila i na toto kouzlo.Nemyslím ,že je to špatný nápad.Naopak :)
 

DeletedUser1198

Guest
@Luciasek7 viď? Hrůza, ani mne nenapadlo, že by někdo chtěl měnit relikvie, když jich je tolik :) A navíc mám pocit, že by se výměnou relikvií znehodnotil bonusový systém pro výrobu, každý by ho měl na maximum za pár výměn a to mi přijde trochu "OUT".
 
Nahoru