• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Vědomostní body ve věži věčnosti

buldrex

Kolemjdoucí
JE TO JEDNODUCHÉ A DOBRÉ
POCHYBUJI ŽE BY TO NĚKDO NEPOCHOPIL Z NÁZVU ALE JDE O TO ŽE BY SE Z TRUHEL DALY MÍSTO NEKONEČNÝCH NAPLNĚNÍ ZÁSOB ZÍSKAT VB
JÁ OSOBNĚ VĚŽ DĚLÁM A TĚCH NĚKOLIKAPROCENTNÍCH NAPLNĚNÍ ZÁSOB MÁM TOLIK ŽE JE NIKDY NEZPOTŘEBUJI POKUD JE NEODČARUJI ZA PÁR ULOMKŮ KOUZEL
KTERÝCH MÁM DÍKY VĚŽI TOLIK ŽE UŽ NEVÍM ZA CO JE MÁM UTRÁCET
OCENIL BYCH KDYBY SE VE VĚŽI MÍSTO ČÁSTI ULOMKŮ KOUZEL A NĚKOLIKAPROCENTNÍCH NAPLNĚNÍ ZÁSOB DALY DO TRUHEL VB
PROSÍM PO PŘEČTENÍ DEJTE SVOU ODPOVĚD POKUDMOŽNO KLADNOU ABY SE TÍM PROGRAMÁTOŘI ZABÝVALI
 

pavelb

Učedník
@buldrex - VB by byly OK, ale požehnání na zásoby bych nechal, těch není nikdy dost. Navíc VB jsou v turnaji, takže ve věži určitě přidány nebudou
 

buldrex

Kolemjdoucí
JESTLI JICH NEMÁŠ DOST TAK NEDĚLÁŠ VĚŽ TĚCH ZÁSOB JE VE VĚŽI HABADĚJ

KDYBYCH TO JÁ SEČETL TAK MÁM 30KRÁT 100% NAPLNĚNÍ ZÁSOB
A TO JSEM TEPRVE 5. KAPITOLA NATOŽ JINÍ HRÁČI CO JSOU DÁL A MAJÍ JICH JEŠTĚ VÍC
 

Prealiena

Velmistr písma
Přikláním se k @pavelb požehnání na mince mám mraky, ale na požehnání na zásoby mi nesahejte, ve vyšších kapitolách je velká spotřeba.

@buldrex Jestli máš v páté kapitole něčeho hodně, buď rád. Vyšší kapitoly cca od Elvenarů jsou specificky navrhované, aby tě vyždímaly ze zásob všeho.
 
Naposledy upraveno:

Ladonka

Učedník
Zásob mám pořád nedostatek, každé požehnání na zásoby z věže vítám. Jakmile jsou v nabídce, vyrábím je i v akademii.
@buldrex - jestli jich máš dostatek, tak buď rád, za další tři kapitoly to možná bude naopak.
 
za 3 asi ne, protože mu brzy zmizí požadavek na zásoby v turnajích (pokud je tam vůbec ještě má), ale později určitě jo. Taky ta požehnání vyábím, kdykoli je v craftu vidím
 

Patrik 23lk

Pozorovatel
Kolikrát mi také chybí VB ( a ano, také požehnáních mám hooodně), ale nechtěl bych to na úkor zásob a peněz, to bych si radši ten týden nebo dva počkal na VB z turnajů, než aby se nějak omezila kouzla na zásoby nebo mince.
 

WinterPhoenix

Znalec fóra
@buldrex Jestli jsi ve společenství společenství tak to skus zmínit v diskuzi a uvidíš co ti na to kolegové řeknou. Jezdím pravidelně věž i turnaj a nebýt tohoto požehnání tak nevím co bych dělal. Jsem za to vděčný a beru každé které je k dispozici. Ať z věž, akademie či události. Těchto požehnání není nikdy dost.
 

pavelb

Učedník
Ono skutečně v nízkých kapitolách je ve zlaté a fialové truhle ve věži jedna z odměn 7x 50% požehnání zásob. Pak de facto nepotřebujete dílny. Jenže pak místo toho dostaneme 10% portálu ;) . Takže @buldrex neboj, i ty časem budeš kraftit ta zásobová požehnání v akademii jako já v elvenarech. Dokonce je toto požehnání pro mně jednou z nejlepších odměn v eventových truhlách:)
 

Reyahana

Učedník
@buldrex Odměny jsou dány tvým pokrokem ve výzkumu. Já jsem na Arendyllu ve IV. věku a mám nastřádáno 7630 % v požehnáních na kladívka. A je to fajn, na DSko nemusím řešit, že mi kladívka dojdou, když jedu v dílnách třeba kováře a 24 hodin žádné nemám (v pokročilém městě samozřejmě hlavní dílny na kováře vůbec nepoužívám) a pořád lepší než portálové bonusy, které se v dané fázi hry nedaly použít.
Buď za ně rád, až pokročíš, tak se tvoje zásoby kladiv budou stále zmenšovat, svou zásobu oceníš a taky vyplácáš. ;)
I výzkum v další fázi chce třeba 400 tis kladiv ... :), zbrojnice na orky chtějí kladiva, každé vylepšení všeho chce kladiva, osadníci na postavení svých budov chtějí kladiva .... :supply::supply::supply: supplies forever :supply::supply::supply:

PS: Teď jsem koukla do tvého městečka. Máš 12 dílen, to je sice krásný a nediv se, že máš zásob dost. V začátku hry ok, ale časem jich mít tolik nemůžeš, nestačilo by ti obyvatelstvo už na nic jiného a budeš muset několik dílen zbourat.
Hraj turnaj, každá provincie od té desáté dává ve 2. kole a v 5. kole opravdu hafo VBček. :kp:
 
Naposledy upraveno:

Ryny

Pokročilý žák
@buldrex Jestli ono to nebude tím, že do 5. kapitoly padají místo portálových požehnání právě ty zásoby (a možná mince).
Takže neboj, po přechodu do trpajzlíků jich bude padat o dost méně.
A dočkáme se i já, že přestanou padat portálový požehnání a místo nich nastoupí něco, co by se hodilo :)?
 

Lovec Krys

Legenda
@Ryny Myslíš, že já jich mám nedostatek? :)
Ne, nejspíše ne, ta změna pro první kapitoly byla nejspíše proto, aby noví hráči první osadníky neprosvištěli moc rychle.
A dělat změny vyhovující nejpokročilejším městům není v současné době v kurzu.
 

VStanikV

Znalec fóra
S kladivkama problem nemam. Mam 5 kouzelnejch dilen, staci je obden ocarovat a mam hned plnej sklad.
 

Ryny

Pokročilý žák
@VStanikV plnej sklad je hezká věc. Jenomže požehnání jsou pro mě naprosto nezbytná. V turnaji kolikrát za jedno kolo spotřebuju plný sklady nejmíň 2x, a to už očarovanými dílnami nedáš.
 
Nahoru