• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Věděli jste, že zrušením rozstavěných budov nedostanete vždy zpět všechny suroviny?

DeletedUser676

Guest
Tak trochu by mě zajímalo jak jste na tom vy. Čtu pravidelně fórum, abych byl v obraze o změnách ve hře, wiki jsem pročetl asi tak 50x, ale tohle mě dneska zaskočilo. Když jsem zrušil výstavbu jezera, abych ho mohl postavit rychleji, tak se mě vrátila jen polovina surovin. Hodně mě to zamrzelo, protože to nepatří k nejlevnějším kulturním budovám. Po menším testování jsem zjistil, že se to týka asi všech budov, které stavíte na lvl1. Při vylepšování na další lvl už se vrací peníze všechny. Podle mě je to chyba, ale support mě oznámil že ne, tak to píšu aspoň sem, do krčmy, a zajímalo by mě, zda jsem byl jediný, kdo o tom neměl ani páru :))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

nataly111

Velmistr písma
No já ti nevím, ale jakoukoliv budovu ve hře jsem prodala nikdy se mi nevrátila celá vložená suma. Mám takové pocit, že o je i někde napsáno. Tohle jsem přestala řešit už dávno, jelikož je to asi součástí hry, něco prodáš, ale vše zpět nedostaneš. Jen část, ale zase když danou budovu prodáváš ohlásí ti to, kolik zpátky dostaneš. Beru to tak, lepší něco než nic.;);););)
 

DeletedUser1148

Guest
já si toho všimla už dávno ,ale to je tak v každé hře.Vím jen ,že když ruším manu ,tak dostanu lidi a kulturu zpět.A to mně potěšilo :)
 

DeletedUser676

Guest
No já ti nevím, ale jakoukoliv budovu ve hře jsem prodala nikdy se mi nevrátila celá vložená suma. Mám takové pocit, že o je i někde napsáno. Tohle jsem přestala řešit už dávno, jelikož je to asi součástí hry, něco prodáš, ale vše zpět nedostaneš. Jen část, ale zase když danou budovu prodáváš ohlásí ti to, kolik zpátky dostaneš. Beru to tak, lepší něco než nic.;);););)
Omlouvám se, možná to z textu nevyplynulo, ale já ji neprodával, jen jsem rušil výstavbu ;)
 

nataly111

Velmistr písma
Aha, promiň. ;);)
Ale i tak to vyjde nastejno, ono jim je jedno, jestli jí máš dostavěnou. Pro mě je to stejné. Bohužel.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 
Nahoru