• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Věž věčnosti

DeletedUser4336

Guest
Tak ona šance že vypadne z fialové truhly je podle mě znatelně vyšší (nebo aspoň u mě to tak platilo), přesto nemusí dlouhodobě vůbec padnout nikde. Jen aby vám pak ten džin plnil jen ta vaše vysněná přání, což u mě nějak nefungovalo, téměř vždy padala mana, asi nějaká podstrčená rozbitá náhražka džina.
 
pravda, z poslední truhly byl džin tuším 2x (určitě ale hned poprvé, co jsem věž dojel :) ), jinak všechno z fialové. Jednou dokonce hned po prvním střetu v prvním patře :D

a těch cca 500 dia ten džin nakonec vždycky přinese. Za těch 100 dní minimálně 1x 200 dá, cca 2x 100 a 2x 50 tam bude.
 

Slniecko

Znalec fóra
Ja taky doted dostala Džina jen jednou :)) Ale je pravda, že jsem Vež dokončila až do konce možná tak 5x jenom :) Ale zdá se mi,že mi padl z fialové truhly :)
 

DeletedUser4336

Guest
Emhyr var Emreis II >> No to nevím teda, 200 briliantů jsem viděl tak jednou, a džinů jsem měl pět, a i ty ostatní hodnoty téměř nepadaly, to když vezmu čtyři studny, které jsem měl teď naposled, tak za každý výběr mi 25 briliantů padlo skoro vždy, spíš jsem se divil, když ne, a někdy ne až tak často dokonce ze dvou. Asi ty džinové u mě byli vážně nějací zakletí.
 

Ludi

Veterán
Já měla období, že mi Džin padal celkem dost, jednou 2x za jednu Věž. Od té doby nic. No ještě mi 4 krasavci okouzlují město.
Když dostanu v posledním střetu dia, tak je to vlastně víc, než by mi dal Džin. Takže z Věže vždycky nejradši beru :diamond: pěkně na ručičku. Ale Džin je taky fajn, občas z něj padne i urychlovač atd.
 

iDavis

Legenda
Ja by som bol rád za kouzelné obytné budovy. No za celý čas, čo vo veži existujú, mi nepadla ani jedna. Namiesto toho mi za posledný mesiac padla 3x kouzelná dielňa, ktoré sú mi ale nanič, keďže v meste ich mám 6 a nijak tento počet neplánujem navyšovať (možno jediné na čo budú dobré budú ušetrené plánky, keď namiesto vylepšovania súčasných dielní do ambasád ich nahradím tými novými).
Džinov mám dokopy štyroch, z minulej veže sa podarili dvaja.
 

DeletedUser4336

Guest
Teď mi asi ze všeho nejvíc udělá radost zbrojíř a nebo obytka kouzelka.
 

PallandoCZ

Učedník
Já pravidelně dělám dvě patra věže a mimo jiné už mi to přineslo 4 kouzelné obytky a 3 dílny, což mě fakt těší. Jako společenství taky děláme dvě patra, takže výnosnost dost dobrá, hlavně ty urychlovače. Uvažovali jsme, že zkusíme společně dojet na konec, ale zatím jsme se k tomu neodhodlali.
 

DeletedUser4336

Guest
Poslední bod je už celkem oříšek, tam už se musí zapojit většina a dojet do konce.
 

ElfNostradamus

Veterán
Džini z věže asi celkem rovněž 8ks postupně...odměny 2xdenne velmi slušné.
Vyzkoušel jsem odpojit některé divy z cesty, ale počty protivníků i moje se nezměnily... Takže buď je to tak chytré, že by se musel nějaký div asi až zbourat a tím to vyzkoušet nebo tam ten počet levelů divů nemá větší vliv na velikost a obtížnost postupu ve věži.
 

Radvanus

Znalec fóra
Prosté odpojení divů od cesty nebude mít vliv, jelikož se tím nezmění ani celkové skóre, tudíž systém hry s nimi nadále počítá.
 

DeletedUser4336

Guest
A když se odpojí divy od cest, tak to sníží úroveň divů? To se mi nezdá, ta je daná aktuálním vylešením.
 

Ludi

Veterán
Když se div odpojí od cesty, tak se za něj odečtou body a div přestane být funkční. Takže jakoby nebyl postaven.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru