• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Věž věčnosti

Ludi

Veterán
Věž bude teď muset jít stranou, max 1. patro. Ale set už mám celý. Viděla jsem, že někteří hráči ho mají i 3x, ale to opravdu nechci, 1x stačí a je to fajn. Včera jsem na rozloučenou získala i Džina, ani ho zatím nebudu mít kam postavit ;).
Takže se teď soustředím na novou kapitolu, kde mám minimum místa na výrobu osadníků. Bude hodně zajímavé. Jsem na to zvědavá, jak to dopadne. Většina studen mi vydrží ještě skoro 2 měsíce...
 
tak, knihoven mám už asi pět, poletí komínem, a věž užírá suroviny ve velkém, ale je to prostě sranda. Zatím mě to baví a zrovna dneska ráno z náhodné truhličky padl trpasličí zbrojíř. Ale je fakt, že musím přistavět nějaké manufaktury
 

Green Jane

Šéfkuchař
Ta to máš prima . U mně knihovna ´=0 , džin=0 , zato blahovičníků a podobně mám , že si můžu založit květinářství . A do třeího patra jsem šla jenom na začátku a šmytec . Teď jedu jenom první a stačí. :D:D:D
 

DeletedUser4336

Guest
Já jedu většinou první a druhé patro. Někdy nepadne nic, někdy zase docela pěkné odměny. Jen knihovna zatím nepadla ani jedna. Ostatních už mám dost.
 

iDavis

Legenda
Tak malý poznatok z najnovšieho kola veže - som už v 15. kapitole a vyjednávanie po mne chce už aj živoucí zboží T6. Stáva sa to tak ešte náročnejším (už popri semienkach, ktoré táto kapitola s chuťou požiera).
 

aikomi

Mistr slova
Tak tak, chce to i T6, což teď nebude pro mne moc náročné vzhledem k nové rase..... Dneska jsem měla štěstí. Objevila se mi tajemna truhla a získala jsem 6xteleport :)
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
No já si dávám s věží pauzu, dokud nedokončím Elvenárce, nároky na prošlé zboží a semínka mi ji prostě neumožňují hrát.
 

Deleted User - 513035

Guest
...prve kolo by si dal aj bojom, tam su minimalne straty...

Odstraněna citace. Embla
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
mně ty ztráty nepřišly úplně minimální... ano, první kolo se bojovat dá, ale když chce člověk nějaké slušné body v turnaji, každý voják se počítá.
 

iDavis

Legenda
Vidím to podobne, behom prechádzania kapitolou zrejme zredukujem aktivitu vo veži - namiesto 2 máp budem hrávať len prvú (najmä kvôli šanci na obytnú budovu). Vojsko ide na turnaj, suroviny na výskum, nuž, veža si to asi odskáče..
 

Ludi

Veterán
Dnes mi po dokončení 1. patra padla Knihovna, což je fajn. Než jsem získala první, tak jsem si musela počkat hodně dlouho. Už jsem vymazala starou a vyměnila za novou :). Nepatřím k lidem, kteří mají i několik setů z Věže. Jeden mi stačí.
 
Naposledy upraveno:

Green Jane

Šéfkuchař
jak to lidi děláte ? U mně pořád nic - nula od nuly pojde - můj případ . Že bych měla štěstí v lásce ? Protože ve hře mám příkladnou smůlu , co se týče knihoven a džinů . :(:(:(:D
 
Nahoru