• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Věž věčnosti

iDavis

Legenda
Kompletný prechod vežou, všetky 3 mapy:




Posledná 3. mapa mala náklady v porovnaní s predchádzajúcimi dvoma výrazne vyššie, takže ju rozhodne neplánujem tak skoro opakovať (zvažujúc fakt že jej odmeny neboli o nič lepšie). Posledný stret v 3. mape považujem za absolútne neúspešný a vlastne neviem, aký zmysel ho malo v mojom prípade robiť (presvedčte sa sami ^^).

Z celej veže mi v rámci setu padol 1x Manovec obecný a 1x Blahovičník, od budúceho týždňa budem pravidelne točiť len prvú mapu (a max pár stretov z druhej), čím sa budem snažiť získať zvyšok setu (i keď ešte stále nie som rozhodnutý, či ho vlastne postavím).
 

DeletedUser4336

Guest
Haha, jak vždycky u hlavního šéfa padne těch pár usmolených briliantů.
 

ElfNostradamus

Veterán
Tak dnes by měla startovat věž podruhé.....připomenme si finálovou nabídku odměn v truhle ve 3.patře: 1x měsíční knihovna 5% šance, 1x džin 10%, 1x portál.bonus 25% - 20%, 1x trpasličí zbrojíř 20%, 1x 50 diamantů 40% ......a to se vyplatí, příjemnou zábavu :)
Resumé: jet první patro a míti štěstí při otevírání dílčích truhel

PS: aktuálně 10:16 bez věže / že by Atlantida?? / :)
 
Naposledy upraveno:

karhol

Znalec fóra
Mně docela první věž přála - projel jsem první dvě patra a hned se mi poštěstilo a získal jsem knihovnu a k tomu ještě bránu a manovec. První patro asi budu hrát pravidelně, druhé občas a třetí asi vynechám, pokud nebude větší pravděpodobnost získání džina. Pro další věž mám v zásobě ještě tři zbrojíře.
 

DeletedUser4336

Guest
Tak v těch doplňkových truhlách může padnout cokoliv, i z vyšších pater nejspíš.
 

DeletedUser4336

Guest
Lovec Krys >> No já to myslel mimo to. Mě teď padl v prvním patře džin. Jinak s těmi mincemi asi jo, ale chtělo by to aby padaly deště na všechno, pokud má mít smysl vyjednávat ;-).
 

Prealiena

Velmistr písma
V tajemné truhle jsem ho zahlédla už v prvním patře.
Holt musíš doufat, že se ti objeví legendární tajemná truhla a padne to z ní.:)
 

Lovec Krys

Legenda
Anebo si vytoč kupu studen přání v eventu.

ps: Sice jsem na rozdíl od ostatních teprve dneska projel zbytek prvního patra (nepoužívám ve věži urychlovače), ale zato mám první Měsíční knihovnu.
Teď ještě ty další 3 zbývající budovy na katalyzátory (Blahovičník už mám (2x)).
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4336

Guest
Green Jane >> Padá z tajemné. Objevila se mi nahoře u konce úrovně před otevřením truhly u brány před poslední sekcí jako zamčená, a odemkla se po otevření oné truhly k bráně. Asi to bylo štěstí, ale jeden hráč z našeho společenství měl džina zase někde v druhém patře. Ono celkově z těch tajemných truhel někdy padají vzácné odměny, u minulé věže mi ve druhém patře padl 3x 50% portálový bonus, přitom tam kde se dá normálně získat je jen jednou a ještě se směšnou pravděpodobností.

Lovec Krys >> No já se taky nesnažím patlat urychlovače, sic včera z věže padaly v prvním patře už i pětihodinovky.
 

DeletedUser467

Guest
Věž pro mě není nijak zajímavá a bohužel není ani zábavná. Náklady na její projetí jsou vysoké a není tam nic, co by stálo za to tam ty surky/armu topit.
upload_2019-9-2_19-33-2.png

.....a to v řemeslné výrobě vyrábím dost
Ale třeba jednou s ní provedou něco, co si mou pozornost upoutá :) Aktuálně nemám motivaci ji hrát.
 
Nahoru