• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Věž věčnosti

Lovec Krys

Legenda
Ve věži jsou 2 druhy odměn - individuální a odměna společenství.
Zatímco individuální odměny závisí jen na hráči (dostáváš z beden, které sama ve věži nahraješ),
odměna pro společenství závisí na 2 věcech:
Kam se dostaneš ty sama.
Kam se dostane celé společenství dohromady (součet bodů za jednotlivé střety = za každý střet 1 bod, za minibosse(před bariérou s časovačem) 2b, za finální bosse pater 3b (součtem pro celé patro je tak 21bodů, tzn. hráč, který vyčistí všechna 3 patra přinese společenství 63 bodů).

Společné odměny (po skončení věže) se pak rozdělují dle toho, kolik bodů nahrálo celé společenství a kam došel sám hráč.
Tzn. hráč, který došel dál než součet bodů společenství (tvůj případ) dostane všechny společné odměny.
Hráč, který nahrál méně než společenství dohromady, dostane jen část společných odměn.

V prohlížečové verzi je vlevo rozkliknutelné zobrazení věže s aktuálním postavením všech hráčů společenství i s možností zjistit aktuální společné odměny. Jestli a jak je toto zobrazeno v aplikaci, netuším.
 

karhol

Znalec fóra
Není nějaká změna v nastavení věže? Mám dvě celá patra a neobjevila se ani jedna záhadná truhla..
 

GorGlin

Veterán
když otevíráš bednu tak je tam napsáno jakou máš šanci na bonusovou bednu
myslím, že to je nějakých 10%
 

Lovec Krys

Legenda
10%(běžný střet),20%(miniboss) a 30%(boss).
Což znamená, že teoreticky můžeš dostat bednu z každého střetu anebo taky žádnou.
 

iDavis

Legenda
Myslím si že sa skôr naráža na budovy z veže - napríklad nejaké nahradenie aktuálneho setu s knihovnou (ktorých mám momentálne v inventári 17!). Takže nie, obavy si nerobím, len sa ďalej snažím nahrabať toľko knihovní koľko sa dá (pre prípadný budúci deficit spojovacích činidel).
 

Deleted User - 513035

Guest
@iDavis ja mam 16 kniznic v meste a 6 v sklade, neviem si predstavit, ze by som potreboval viac katalyzatorov/cinidiel ako ziskavam a minam v tejto faze hry...

...resp. mozno aj novy set bude davat katalyzator/cinidlo a potom z mojho pohladu je to jedno, lebo len tento prvok ma v setoch zaujima :)
 

Ryny

Pokročilý žák
Ahoj.
Já v této věži dostal bonusové truhly až ve třetím patře. Obě byly fialové. Z jedné měsíční knihovna a z druhé obchodní stanice, které mám ve městě 4. No a na vrcholu byl myslím zbrojíř.
Klasika
 
Nahoru