• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Věž věčnosti

DeletedUser4336

Guest
Nemohl, protože nebyly zveřejněny přesné úmysly, že se budou dostávat jiné odměny, pouze bylo zveřejněno, že bude nová odměna zahrnuta do věže a za jakých podmínek by se měla dát získat.
 

Deleted User - 488716

Guest
Pokud si někdo myslel, že se zpětně budou měnit odměny, tak o tom si zase myslím své já.
 

Slniecko

Znalec fóra
Nefunguje na divy, ani na rozvinutelné budovy a ani na budovy co se nedají odstránit jako je hlavní sídlo, akademie kouzel a podobne.. :)
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Na schovávání dílen a manufaktur pro budoucí eventy, to bude dobré. Vtipné je to, že se to už nevyplatí použít na eventové budovy za účelem rozebrání na úlomky. Protože z věže je tolik úlomků, že toto kouzlo je bezpředmětné, když kouzlo padá právě z věže.
 

DeletedUser2988

Guest
ja se prave tesila, ze schovam divy treba pri prestavbe nebo tak... no zas je tam ta horka pachut. bohužel
 

Lovec Krys

Legenda
Možnost schovat div by se spíše hodila jako dočasně trvalé úložiště již neefektivního divu do doby, než z něj zase vývojáři udělají div efektivní. V případě, že jej nechají jako neefektivní, tak jako pernamentní úschova. Tzn. bez nutnosti div zbořit a ztratit tak tisíce investovaných knih. Pak by se spoustě hráčů asi uvolnilo místo, které tyto divy zabírají a zatím je těmto hráčům líto je zbořit.
 

aikomi

Mistr slova
ElfNostradamus Elfíku, když budeš chtít vrátit zpět zbrojnici, potřebuješ na to zase kouzlo, nebo ne? Ještě jsem to nezkoušela, zatím nehodlám, dokud to nebude potřeba.....:)
 

ElfNostradamus

Veterán
Ahoj aikomi, taky jsem to ještě nezkoušel budu vracet až po Eventu, ale jsem přesvědčen, že nebude třeba již kouzlo, prostě se budova vrátí z inventáře do města jako jakákoliv jiná. Pokud nebude nějaké Inno překvapení :)
 
je to perfektní, stačí nasbírat pár kouzel mezi eventy, přistavět si ze dvě T1 a dílny a vždycky na event si je přidat, jako předtím ty maličkaté... už je mi jasné, co bylo myšleno tím, že o kouzlo bude zájem... :D
 

DeletedUser5474

Guest
No, to mě taky celkem zklamali, že to nejde na divy, pár mi jich už překáží, ale bořit je nechci, tak třeba to ještě změní, na manufaktury nebo dílny to zatím používat nebudu, musel bych mít k tomu ještě další obytné budovy, na to si počkám až budu na konci vyzkumu
 

DeletedUser2988

Guest
Abych si jen nestezovala! tak od vcera me vyjednavani ve vezi tak zacalo bavit, ze se mi nekolikrat podarilo na druhy pokus uhodnout, prisla jsem tomu na chut a i pres to, ze me to pumpuje o statisice surovin, tak me to bavi, za chvili budu mit 3. patro komplet
 

DeletedUser5695

Guest
Anebo si vytoč kupu studen přání v eventu.

ps: Sice jsem na rozdíl od ostatních teprve dneska projel zbytek prvního patra (nepoužívám ve věži urychlovače), ale zato mám první Měsíční knihovnu.
Teď ještě ty další 3 zbývající budovy na katalyzátory (Blahovičník už mám (2x)).

@Lovec Krys Vyměním blahovičník za manovec :)
 
Nahoru