• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

výzkum

jirinas

Pokročilý žák
ahoj.
měla bych dotaz je možno dokončit výzkum,pokud otevřu průzkumníky v nové kapitole? je možná se k zapomenutým výzkumúm vrátit zpětně? díky za odpověď
jirinas
 

jirinas

Pokročilý žák
díky moc,ptal se spoluhráč,dojíždí ambasády a jsou tam na konci turnajová aréna a knihovna věže,tak jestli to múže dodělat,pokud by otevřel průzkumníky u nové kapitoly
 

voyager-1

Velmistr písma
ale záleží co výzkum vyžaduje. Pokud je to zboží osadníků a není vyrobeno, tak se může stát že výzkum dokončit nejde.

edit: čtu vlákno ještě jednou, ty dva divy jsou zrovna ten případ co už vyzkoumat nepůjdou. Protože ustavení(zboží) na oba do zásobníku neschováš takže jeden by bylo dobrý vyzkoumat a na druhý našetřit.
 
Naposledy upraveno:

Hexik

Znalec fóra
tak toto asi bude slozita otazka ale myslim ze v nove kapitole uz stare osadnicke materialy rozhodne nejde s portaly vyrobit a musis je vyrobit pres osadnicke budovy ale jak jsem koukala na strom vyzkumu ty 2 divy ke zkoumani nevyzaduje i tak bych to vyzkoumala zavcas vsak je stavet nemusi ale v tehle fazi bude mit zkoumani jednodussi
 

Prealiena

Velmistr písma
Turnajová aréna a Knihovna věže u mě ustanovení stále vyžaduje, i když jsem se přesunula do další kapitoly a už je nemůžu nahnat portálovkama. A zrovna v takovém množství, že na ně nešlo našetřit najednou. Divy z obchodníků už osadnické zboží nevyžadují.
 

baumax

Učedník
díky moc,ptal se spoluhráč,dojíždí ambasády a jsou tam na konci turnajová aréna a knihovna věže,tak jestli to múže dodělat,pokud by otevřel průzkumníky u nové kapitoly

ale záleží co výzkum vyžaduje. Pokud je to zboží osadníků a není vyrobeno, tak se může stát že výzkum dokončit nejde.

edit: čtu vlákno ještě jednou, ty dva divy jsou zrovna ten případ co už vyzkoumat nepůjdou. Protože ustavení(zboží) na oba do zásobníku neschováš takže jeden by bylo dobrý vyzkoumat a na druhý našetřit.
Tak viz příspěvky výše na tohle pozor
 

voyager-1

Velmistr písma
i kdyby neprodal portál a odklikne novou kapitolu tak portálový bonusy už nepomůžou. Budou už dávat jen do portálu nový kapitoly
 

Hexik

Znalec fóra
no takze vlastne tak nejak jsem to psala i ja s tim rozdilem ze s tim zkusenost nemam protoze tak daleko jeste nejsem a kdo vi kdy budu ale jsem zas o neco chytrejsi
co se tyka portalovek vlastne pokud nemas portal dane kapitoly ve ktere se prave nachazis portalovka nefunguje tedy ti nema co dat
 

voyager-1

Velmistr písma
ale je docela pravděpodobný, že vývojáři v budoucnu požadavky na výzkum změní, tak jak to udělali v minulosti i u jiných výzkumů.
 

jirinas

Pokročilý žák
děkuju všem za příspěvky,ambasády mě teď čekají takže radši prvně vyzkoumat a neriskovat.
 
Nahoru