• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výzkum

Eliphas

Pokročilý žák
Dobrý den,
po shlédnutí výzkumu přicházející rasy a zjištění, že už i výzkum divů je rozdělen na dvě části se začínám bát, že tvůrcům dochází nápady. Nějaké bych měla a myslím, že by se
po jejich realizaci mohl výzkum vrátit ,,do starých kolejí" aby se na něj hráči víc těšili. Už od začátku hry mně například vadí, že budovy ve městě nejsou všechny v ,,aktuální verzi" :) Tedy, že máme např. jednu manufakturu z jedné kapitoly, druhou z další a město neladí, nevypadá hezky. Tak bych navrhovala aby se vždy ,,převléklo" celé město
a to včetně divů aby se na něj byl hezký i pohled. To je spousta oken výzkumu bez zbytečného a nezlobte se ale z mého pohledu umělého protahování výzkumu. Pokud by
to nevadilo měla bych ještě návrh k ,,rasám". Napadlo mě využít historii a mytologii a už ten nápad mám dlouho v hlavě, tak proč to nezkusit. Co například dát historickou
sérii a mít ve městě starověký Řím, Řecko, Perskou říši, Vikingy atd.....možností je přehršel. A pak dát třeba mytologickou, využít Bibli a mít ve městě např. Eden atd...
myslím, že netřeba rozvádět, dále se nabízí báje Vikingů a jejich světy Äsgard atd.....myslím, že by to nebylo nezajímavé a mít v tomto duchu celé město, řekla bych, že
by to určitě hezky i vypadalo. Tak to jen tak k výzkumu, snad to bude k něčemu dobré :)
 
Nahoru