• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zavedeno Výroba

Goloka

Učedník
Při najetí myšítkem na budovu systém zobrazí název budovy, výrobu a množství suroviny která bude po ukončení výroby vyrobena.
U manufaktury nebo dílny bych ale uvítal, kdyby bylo za slovem výroba ještě uvedeno co to vlastně vyrábím za zboží. Někdy ráno když sem rozespalý a nastavím výrobu na 3 hoďky a pak se mi splní nějaký quest a další v řadě píše třeba - vyrob 100 kouzelnických knih tak vím prdlajs co to zrovna mám ve výrobě, vidím jen počet kusů co vyrobím. A přitom bych třeba radši tu výrobu zrušil a vyráběl zboží podle questu.

Takže např.:
Manufaktura na svitky
Výroba : Kouzelnické knihy
106
 

DeletedUser312

Guest
má pravdu předseda ;-) taky už jsem na tohle párkrát narazil i když si teda nedovedu představit že bych kvůli úkolu nastavoval devítihodinovou nebo nedejbože dvoudenní výrobu ..... i tak by se to hodilo vědět co vlastně vyrábím.....
 

DeletedUser34

Guest
no možno by to stalo za zmienku a ak by nebol nazov stacil by aj symbol daneho produktu
 
Nahoru