• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výroba živoucího zboží

EskS

Učedník
Prosím o radu, mám od začátku bonus na výrobu mramoru, manufaktury mi nyní vyrábějí i měsíční kámen, ve výzkumu jsem odemkla zvýšenou výrobu platiny... U obchodníka můžu živoucí zboží směňovat jen za platinu. Znamená to, že mám místo mramorových manufaktur prostě vystavět ocelárny, abych produkovala platinu? Je to asi hloupá otázka, ale nedokážu se v tom zorientovat.
 

Prealiena

Velmistr písma
Chápeš to správně. S nástupem živoucího zboží dostaneš vylepšení na jinou manufakturu, než na které vyrábíš standardní zboží.
Na výrobu platiny postav ocelárnu na 24 lvl. To samé u vzácného a magického typu zboží v následujících kapitolách. Je to vždy tvoje zvýšené standardní +1 doprava.
 

EskS

Učedník
@Prealiena Díky, díky, díky! Já si s tím lámu hlavu už týden... Snad mě omlouvá, že mí rodiče byli blondýna a inženýr policajt...

// Odstraněna citace. Jumala
 

DeletedUser4336

Guest
U obchodníka můžeš směňovat cokoliv za cokoliv, ale produkce nebonusových zboží se samozřejmě nevyplatí, takže musíš vystavět to, na co máš ve výzkumu zvýšenou výrobu a směňovat na zbylé dvě. V další kapitole tě čeká to samé se zbožím další třídy, a v další pak další třídy. Vždy je dobré si dopředu zjistit co budeš potřebovat (na co máš bonus), a včas vystavět a vylepšit na max.
 
Nahoru