• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit Výpomoc v mobilní aplikaci

GorGlin

Veterán
Verze aplikace:1.50
Operační systém:Android
Herní svět: Wilyandor

Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5:5

Detailní popis chyby:
výpomoc v aplikaci lze dát trojím způsobem.
1. přes seznam členů společenství
2. přes mapu
3. přes upozornění

první dva způsoby fungují stejně, ale ten poslední ne.
Dlouho trvá než se záložka vůbec zobrazí, stejně jako každé kliknutí, reakce jsou pomalé a aplikace po chvilce spadne.
 

Eragon92

Znalec fóra
Jen doplním další údaje

Verze applikace - 1.50.0-89ac0ee-0 (cz 1.50)
Verze Android - 7.0
Svět: Arendyll
 

DeletedUser341

Guest
Zkusil jsem teď znovu, packování cechu v pohodě, jakmile jsem otevřel lištu událostí a klikl na prvního, kdo dal packu mě, pád...
Restart, otevření lišty, pád (ani jsem nestihl kliknout)
Druhý restart, otevření lišty, dání 1 packy, pád

Verze aplikace - 1.50.0-89ac00ee-0 (cz 1.50)
Verze Android - 4.4
Svět - Wyniandor
 

DeletedUser2325

Guest
Verze aplikace:1.50
Operační systém:Android
Herní svět: Wilyandor

Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5:5

Detailní popis chyby:
výpomoc v aplikaci lze dát trojím způsobem.
1. přes seznam členů společenství
2. přes mapu
3. přes upozornění

první dva způsoby fungují stejně, ale ten poslední ne.
Dlouho trvá než se záložka vůbec zobrazí, stejně jako každé kliknutí, reakce jsou pomalé a aplikace po chvilce spadne.
od posledního updatu mám podobné problémy - dlouhá reakční doba oznámení, nejen v případě sousedské pomoci
 

OrickJ

Znalec fóra
Povrzuji tu samou chybu na 2 mobilech. V cechu výpomoc rychlá, u sousedů jak zpomalený film.:(

Verze applikace - 1.50.0-89ac0ee-0 (cz 1.50)
Verze Android - 7.0
Svět: Arendyll i Winyandor
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Děkujeme za pomoc! Chyba byla předána technikům, ti se ji nyní pokusí co nejrychleji opravit, prosíme vás tedy o trpělivost. ;)
 

DeletedUser3281

Guest
Potvrzuji chybu na Iphone, rolování nabídkou historie akcí je poslední dvě verze aplikace dosti pomalé.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Omlouváme se, mrzí nás, že výpomoc stále nefunguje tak, jak má! Jedná se bohužel o velmi komplikovaný problém, stále pracujeme na jeho odstranění. Prosíme vás tedy o trpělivost, na tuto chybu jsme určitě nezapomněli!
 

LuciskaCh

Mistr slova
Pokud je tato chyba komplikovaná, tak je mi jasné, že to potrvá, ale už je to dlouho a chyba stále přetrvává. Není nějaké nové info? :)
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
@LuciskaCh, moc nás to mrzí, bohužel stále se nám nedaří tento problém úplně odstranit.

Pokud byste vyplnili hlášení o chybě, moc by nám to pomohlo, tato chyba se totiž dotýká jen některých hráčů, nejde o globální záležitost, máme tedy problémy s její reprodukcí.
 

LuciskaCh

Mistr slova
A: 1.54.0-03a34d9-0
B: android 7.0
C: Arendyll i Winyandor
D: 5
E: pomalá motivace přes upozornění
F: Pokud chci motivovat jen těm, kteří dali motivaci mě, přes upozornění a ne z mapy, tak je to hodně pomalé. U členů společenství kliknu a ve vteřině mohu motivovat dalšího, ale přes upozornění to trvá déle
 

OrickJ

Znalec fóra
A: 1.56.2-9b9f631-0
B: android 6.01 i 7.1.1 dva mobily
C: Arendyll i Winyandor
D: 5
E: pomalá motivace přes upozornění
F: Pokud chci motivovat jen těm, kteří dali motivaci mě, přes upozornění a ne z mapy, tak je to hodně pomalé. U členů společenství normálně velice svižné.
 

DeletedUser2988

Guest
problem mi prijde stale horsi... u packovani mapy musim 3-4x aplilaci zcela vypmput a zapnout...
 

DeletedUser3281

Guest
No mě přijde, že to již opravili na iphone tedy to funguje už celkem slušně, sice to není kdo ví jaký rychlík ale rozhodne lepší. Je to už několik verzí zpět.
 

DeletedUser341

Guest
Já na iPhone neměl nikdy problém, na Androidu jo, takže... Tohle bych bral jako čistě Androidí záležitost...
 

DeletedUser2988

Guest
problem stale na androidu pretrvava, aplikaci pri packovani cele mapy musim minimalne 2x restartovat
 

Deleted User - 189273

Guest
Od poslední altualizace nejde hra na mobilu spustit. Verze 1.64 Android 5.0. Odinstalace a opětovná instalace nepomohla. Dá se s tím něco dělat? Chlácholení, že se to jendou zlepší neberu. Odkazy na zastaralou verzi rovněž neberu.
 
Nahoru