• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit Výpomoc na mapě - aplikace

Angedev

Velmistr písma
Verze aplikace: 1.52
Operační systém: Android
Herní svět: Arendyll

Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 3

Detailní popis chyby: Během 'packování' sousedů na mapě v mobilní aplikaci občas dochází ke zmizení názvů některých měst, čímž není možné pokračovat ve výpomoci. Tento problém dočasně zmizí návratem do města a zpět na mapu, ale nevyloučí možnost opakování této chyby.

Kroky, které vedou k chybě:
1. Motivování sousedů na mapě

Screen (obrázek) chyby:

Mapa bez názvů měst


Po navštívení vlastního města a návratu na mapu
 

Angedev

Velmistr písma
Verze aplikace: 1.55
Operační systém: Android
Herní svět: Arendyll

Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 3

Detailní popis chyby: Názvy měst už nemizí, tentokrát dochází k tomu, že po rozkliknutí názvu města se objeví pouze šedý půlkruh bez možnosti udělit výpomoc nebo otevřít detail společenství. Opět pomáhá návrat do města a zpět na mapu.

Kroky, které vedou k chybě:
1. Motivování sousedů na mapě

Screen (obrázek) chyby:
image.php
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Smím se prosím zeptat, zda existují nějaké přesně kroky, jak chybu reprodukovat? Výskyt této chyby se nám zatím zdá být zcela náhodný, což ale bohužel snižuje šanci, že nám podaří zjistit její příčina.
 

Angedev

Velmistr písma
Bohužel žádný konkrétní krok neznám, pravděpodobně se opravdu jedná o náhodnou chybu... Motivuji vždy postupně po řádkách celou mapu bez rozdílu, chyba se vyskytne pokaždé u jiného města, někdy je jich i více za sebou... Během motivování celé mapy se mi to stává odhadem přibližně 8x.
 

DeletedUser5469

Guest
Smím se prosím zeptat, zda existují nějaké přesně kroky, jak chybu reprodukovat? Výskyt této chyby se nám zatím zdá být zcela náhodný, což ale bohužel snižuje šanci, že nám podaří zjistit její příčina.
Mám asi 250 sousedů, možná víc. Myslím, že to souvisí s obrovskou mapou, která se musí překreslovat. Z počátku to jde v pořádku. Pak možná po 30 - 50 motivacích to poprvé zazlobí. Stane se mi, že to přeskočím a chvilku motivuji dále než se s tím zase setkám. S časem jsem také vypozoroval, že se prodlužuje doba od tapnutí na město do zobrazení packy a erbu. Může to souviset taky s jiným jevem, který se mi často stává. Tím je okamžité ukončení aplikace. Jak jsem již řekl, mám dokončených 447 provincií a motivace něco zabere. Mám to celkem rovnoměrně rozdělené nahoru a dolů. Když se při motivaci dostanu do tří čtvrtin mapy, obrazovka mi zčerná a jsem zpět v Androidovi. Musím pak opět startovat Elvenar, abych dokončil motivaci. Pak již Elvenar "nespadne" myslím si tedy, že to může mít souvislost při práci s pamětí.
 
Nahoru