• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zavedeno výpis nedobytých sektorů

Chtěli byste mít možnost snadno dohledat nedobytý sektor?

  • Ano

    Hlasy: 15 100,0%
  • Ne

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkový počet hlasujících
    15

jacinda

Guest
Toto je další nápad týkající se přehlednosti hry. většinu času hraju na NB s menším rozlišením a spoustu času trávím jenom ježděním po mapě, abych našla, kde mám nedobytou oblast. bylo by dobré, aby se zavedlo nějaké tlačítko, který by najelo na nedobytou oblast a klikáním na něj by se třeba oblasti přepínaly. nebo nějaký výpis. fakt mě nebaví trávit hodiny hledáním, zda to pole vůbec někde mám a kde je.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
opravdu hodiny hledáním? To je hodně přehnané :) Prostě najedeš na kraj kde právě objevuješ a jedeš kolem dokola :) Případně si pamatuješ kde si co prozkoumávala, to snad není takový problém :) Pravda že na menších úhlopříčkách to může být trochu nepříjemný, ale že by to bylo nemožné, to určitě ne. Ale jinak tlačítko by šlo, to neříkám že ne. Na tý liště dole by zapadlo.
 

Ethariel

Guest
Spíš bych, když už, navrhoval možnost většího oddálení (zoomu) jak mapy města tak světa. Ano jde to přes kolečko myši a Ctrl ale to není vončo :)
 

jacinda

Guest
opravdu hodiny hledáním? To je hodně přehnané :) Prostě najedeš na kraj kde právě objevuješ a jedeš kolem dokola :) Případně si pamatuješ kde si co prozkoumávala, to snad není takový problém :) Pravda že na menších úhlopříčkách to může být trochu nepříjemný, ale že by to bylo nemožné, to určitě ne. Ale jinak tlačítko by šlo, to neříkám že ne. Na tý liště dole by zapadlo.

přidáš-li k tomu pomalé načítání....mě se mapa zobrazuje po částech a pomalu. fakt mi to nepřijde jako extra složitá záležitost, aby se to okomentovala slovy: tak rpostě objedu mapu kteoru zrovna objevuju. nevím zlato, na jaké úrovni hraní jsi, ale moje mapa je zatraceně veliká
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
No troufnu si říct, že moje mapa není malinká :) každopádně s načítáním nemám jediný problém, v hledání a pamatování taky ne. Takže třeba já se obejdu bez tlačítka či jiných pomocných funkcí na hledání :) Ale beru že ne každý to má "ideální" a že někteří mají problémy s třeba i konkrétně s tou mapou, který to komplikují
 

DeletedUser34

Guest
ako napad skveli bol by som za to na jednom servery ma odomknute si 9 provincii a kym najdem tu ktoru chcem zabere dost casu a ako pise jacinda mapa sa aj umna otvar po castiach zial dost je to otravne stacil by jednoduchi napad v lavo spravit visuvaciu listu ako je chat a tam by stacil simbol provincie a vneje trebarz udaj 5/8 a dalo by sa kliknut na to a hned ta to do nej prenesie
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Ono sindri kdysi navrhoval nápad o uložení lokací. Že si člověk může uložit "bod" a kdykoliv si ho pak vycentrovat. Viz tohle téma. Až teď jsem si na to vzpomněl. možná by nebylo špatný to nějak zkombinovat, případně doladit s jeho nápadem.
 

DeletedUser705

Guest
Přiznám se, že mně by bohatě stačilo dostat oznámení o ukončení špehování nové kolonie, zvlášť když to trvá x hodin. Kdyby v tom oznámení byla možnost kliknout a být do té kolonie automaticky přenesen, to bych už snad i chrochtal blahem:)
 

jacinda

Guest
kolik hráčů to tu musí odsouhlasit, aby se to posunulo dál?
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Tento návrh byl již tvůrcům odeslán, bohužel zatím ještě nebyla aktualizována naše databáze návrhů. Brzy to napravíme. :)

Jinak máme přislíbeno, že se nějakého vylepšováku určitě dočkáme. ;)
 

DeletedUser445

Guest
vřele souhlasím s jacindou, sice určitě nemám mapu velkou jako ona, ale i tak už najít provincii, na kterou mohu zaútočit zabere zbytečný čas, který by se dal využít pro vlastní boj. nehledě na to, že i když mám většinou několik prozkoumaných provincií, občas se stane, že hledám a přitom už žádná provincie prozkoumaná není.
to potom člověk hledá jako blázen něco co ani najít nejde.
 
Nahoru