• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výměna zboží na tržišti

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 123116
  • Vytvořeno

Deleted User - 123116

Guest
Již delší dobu postrádám na tržišti hráče nabízející hedvábí.Naopak je stále víc požadováno .Napadá mne,že v mém otevřeném světě tito hráči chybí.Nebo se mýlím?
 

Lovec Krys

Legenda
Záleží, jaké máš sousedy v okolí a jaké máte rozložení bonusů ve společenství.
Svůj vliv bude mít i minulý týden proběhnuvší prkenný turnaj, ve kterém se pro výkup používá hlavně dřevo/hedvábí/drahokamy.

Také spousta pokročilých hráčů nepotřebuje měnit suroviny denně, takže můžeš dát na trh nabídky a prostě počkat.
 

DeletedUser5729

Guest
Již delší dobu postrádám na tržišti hráče nabízející hedvábí.Naopak je stále víc požadováno .Napadá mne,že v mém otevřeném světě tito hráči chybí.Nebo se mýlím?
Neboj nejsi v tom sámU me trziste vypadá úplně stejně-každý shání hedvábí.Opravdu to bude tim prkeným turnajem.
 

DeletedUser2645

Guest
Po prkenném turnaji je to katastrofa,ale hedvábí na trhu dlouhodobě chybí a je obrovský přetlak křišťálu
 

DeletedUser3109

Guest
Mám dotaz: když se vylepšuje tržiště, není mi umožněna výměna zboží, lze to nějak obejít? Máte nějakou radu, je nějaká klička ve hře?
 

DeletedUser3281

Guest
Dřív byla, ale nějakej proaktivní blb to nahlásil takže už není :D Resp možná je, ale musel by jsi upravit scripty hry což se moc pro ty dva dny nevyplatí se s tím patlat.
 

FLYGHT

Šéfkuchař
Jo to je velký problém,hlavně v začátku kdy vás to opravdu brzdí a nejde získat.
Rád bych dával 1:1 ale ani premiová výroba nejede z počátku jak by měla,je to opravdu velký problém a co mi hodně chybí je zadávání pro určitého hráče.
Tedy jak je to na jiných hrách obchod v rámci společ či určitého jmenovatele :(
 

jana.souck

Pokročilý žák
Já hedvábí vyrábím, takže to tak nepociťuju. Mně nejvíc chybí křišťál, ale i to se trochu zlepšilo. Za co bych vraždila, to je výměna živoucího zboží, konkrétně houbiček, u těch to pociťuju fakt hodně, kdy trh je narvaný nabídkama 1:3 a víc a normální obchod prakticky není možný. :(
 

DeletedUser4336

Guest
No nejhorší jsou svitky za hedvábí a bismuth za houbišky. Tam když chci něco získat, tak musím dát prostě víc, férové nabídky nemají šanci na úspěch. Když jsem byl v předposlední kapitole, tak mě to mnohokrát na dlouho zcela zastavilo, dokonce jsem musel vybudovat třetí T6 manufakturu, protože ta výroba prostě nestíhala vyrobit tolik zboží navíc, aby mi to vůbec někdo vzal, a ještě se mi dostatečně nerozpadlo na výzkum, přitom jsem měl i Simia na ne úplně malé úrovni, která rozpad snižuje.
 

jana.souck

Pokročilý žák
Já jsem zatím v konstruktech, takže zatím pohoda, jenom nechápu, proč to někdo takhle hodí na trh. Už jsem byla v pokušení rozesílat sprosté mejly.
 
Nahoru