• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Duplikát Výměna budov

DeletedUser2943

Guest
Zdravím,
při volbě přesunu budov v rámci města navrhuji zavést možnost vyměnit jednu budovu za druhou tzn. chytím jednu budovu,přesunu ji na místo druhé a zde,pokud mi to podmínky (např. velikost volného místa pro aktuálně drženou budovu aj.) dovolí,drženou budovu umístím.Ta co zde byla se mi "chytne" místo ní a tu potom mohu přesunout zase jinam,odpadne tak problémové držení volného pozemku při změně dispozice města.
 

DeletedUser2739

Guest
to se mi líbí, pěknej nápad, jenom možná by museli pořešit, kdyby přesouvaná budova zasahovala do více budov, ale tak když se chce... ;)
 

DeletedUser3230

Guest
Rozhodně bych uvítala stejnou možnost... Nevim zda někdo tu od InnoGames hraje Forge of Empire tam tahle možnost je a je skvělá při přestavování města myslím že přidání téhle funkce do Elvenaru hodně lidem usnadní práci s přemýšlením jak postavit či přestavět město
 

DeletedUser341

Guest
Rozhodně pro - jak píše Sygrys, ve FoE je to zpracováno perfektně a tady by to tudíž mohlo jít taky (pro ty co neznají, při pokusu umístit budovu na místo, kde už je více než jedna jiná budova - včetně cest - se umístění prostě nepovolí, víc není co řešit :) )
 
Nahoru