• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zavedeno Výběr osadnických budov v mobilní verzi.

prchlik

Znalec fóra
Můj návrh spočívá v úpravě mobilní verze, aby se při výběru osadnických budov zohledňovala kapitola, ve které se hráč nachází.
Nyní jsem v elementálech a pokud chci vybrat portál nebo jinou osadnickou budovu, kterou chci postavit, tak musím projíždět několik obrazovek než se k nim dostanu.
 

iDavis

Legenda
To by malo fungovať, u mňa sa vždy zobrazenie prispôsobí tomu, v ktorej kapitole som. Výnimka nastáva len v prípade, že máš z predch. rás nejaké nevyskúmané budovy (to sa tuším mohlo stať len v lesných elfoch), v takom prípade to presmeruje na 1. nevyskúmanú budovu.
 

prchlik

Znalec fóra
Funguje to podle výzkumu, ale ne podle kapitoly. :( proto jsem to psal do návrhu, aby to bylo dle kapitoly, kde se nacházíš. Ve verzi pro prohlížeč to je podle kapitoly.

Zde obrázek, jak to vypadá, když kliknu na osadnické budovy. Já jsem ale v elementálech, takže už bych měl vidět portál elementů.
Screenshot_20201125-224542__01.jpg
 
Naposledy upraveno:

prchlik

Znalec fóra
Tak po dvou měsících se ptám, jestli zde bude nějaký posun. Momentálně jsem takřka na konci konstruktů a když hledám rasovou budovu, tak je to fakt opruz rolovat od budov, které byly v lesních elfech.

PC verze je v pohodě.
 

aikomi

Mistr slova
Mě to v mobilní verzi normálně funguje. Jsem v poslední kapitole a když kliknu na osadníky, tak se mi objeví ty které teď v kapitole potrebuji.

Tak asi máš něco nevyzkoumané jak psal iDavis?
 

prchlik

Znalec fóra
Ano, mám nevyzkoumané. Proto jsem psal ten návrh, aby to zohledňovalo kapitolu, ve které se hráč nachází a ne dle nevyzkoumaných budov. V PC variantě to funguje podle kapitoly, tak by to mohlo fungovat i v mobil verzi.
 

aikomi

Mistr slova
A proč to tedy nevyzkoumas? V tom přece není problem? Pokud se jedna o nějaké kulturní budovy a měl by si po problému. Tento návrh, podle mě není tak důležitý, aby se tím zabývalo. Bez urážky. ;)
 

prchlik

Znalec fóra
Nejedná se o kulturní budovy. Jedná se o rasové budovy, které mi nic nepřinesou a jsou bez užitku. Pokud to v PC verzi běží dle kapitoly, proč to má v mobilní verzi fungovat odlišně.
 
Nahoru