• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

výběr úkolů

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1545
  • Vytvořeno

DeletedUser1545

Guest
Proč není u hlav, které zadávají určité úkoly, celková hlavní nabídka? Takto musím klikat jak vůl, na úkol, vyrob 2x pokročilé nástroje a 120 tisíc mincí. Když mám třeba 10 pokročilích nástrojů a dostatek mincí, musím vše odklikávat. Nebylo by jednodušší, hlavní celkové menu a tam si přímo kliknout na ten úkol který chci udělat. Děkuji za odpověd.
 

Eragon92

Znalec fóra
A nic se nevyřešilo, i kdyby se to dostalo k vývojářů tak máme smůlu pořád řeší jen bojový systém
 

DeletedUser592

Guest
Uspořit to klikání by mohli, chápu, že další úkol nedostaneme než vyřešíme ten co máme, ale mohli by ho automaticky odkliknout a ukázat další, například.
 

DeletedUser2116

Guest
Mně by se líbilo, kdyby za mě někdo klikal dle mých pokynů a já se jen díval, jak mi to jde. To by bylo teprve jednoduché. :D
 

DeletedUser2116

Guest
Tak ono si to o to říkalo. Vem si, že už jen samotné odmítnutí úkolu Ti hru velmi výrazně zjednodušuje, že si můžeš úkol vybrat, ale chtít přímej výběr úkolu se mi zdá až moc. Rovnou by to mohlo být tak, jak jsem napsal.

Ale abych se dostal k otázce proč. Protože záměrem každého tvůrce webových stránek je co? Aby návštěvník, v našem případě hráč, trávil na jeho stránkách co nejvíce času a to jakýmkoli způsobem. ;)
 

Maxa

Znalec fóra
Ale abych se dostal k otázce proč. Protože záměrem každého tvůrce webových stránek je co? Aby návštěvník, v našem případě hráč, trávil na jeho stránkách co nejvíce času a to jakýmkoli způsobem. ;)
hmmm..se divim ze ve hre nejsou reklamy :eek:
rozhodne by ten vyběr mel být jiný, když na vyber je. ale ty by jsi byl zajiste špíše pro opak. nejlépe při sklizni výroby klikat jednotlive a ne přetažením a jeste pridat tak 4 potvrzovací okna. což ?
 

Eragon92

Znalec fóra
Tak ono si to o to říkalo. Vem si, že už jen samotné odmítnutí úkolu Ti hru velmi výrazně zjednodušuje, že si můžeš úkol vybrat, ale chtít přímej výběr úkolu se mi zdá až moc. Rovnou by to mohlo být tak, jak jsem napsal.

Ale abych se dostal k otázce proč. Protože záměrem každého tvůrce webových stránek je co? Aby návštěvník, v našem případě hráč, trávil na jeho stránkách co nejvíce času a to jakýmkoli způsobem. ;)

Nevšiml jsem si, že by tu byli reklamy aby toto tvrzení mělo smysl... A když už si můžu vybrat nevidím důvod proč, by to muselo být tak složité a zdlouhavé a většinou i otravné. Navrhoval podobné řešení které zachovává víc stávající podobu bych řekl ale bez úspěchu. Navíc potvrzovat, že jsem dostal odměnu??? Trochu nelogické přinejmenším ne?
 

DeletedUser2116

Guest
Zbytečný vzrušení pánové, nic jsem o reklamách nepsal, neboť v dnešní době internetová reklama není až takový business jako dřív. ;) Ale, že jste to vy, tak vám dám jeden vzorový příklad.

Dejme tomu, že najdete na netu jednu super hru, třeba Elvenar. Ta vás totálně pohltí a logicky se budete snažit být dobří. Tudíž vyhledáváte úkoly, které se vám hodí nejvíce tzv. do krámu, abyste urychlili svůj postup. Složitějším výběrem úkolu u toho trávíte více času, čímž se částečně eliminuje riziko, že budete mít čas hledat něco jiného, přičemž čím více budete pohlceni onou hrou, tím poroste pravděpodobnost, že do ni investujete nějakou korunu, leč třeba jen jednu sms. Tuto jednu sms si vynásobte několika tisíci hráči (nezaměřuji se jen na CZ, ale globálně) a vznikne vám celkem slušná částka. Jakmile již jednou do hry investujete, tak je více než pravděpodobné, že to nebude jen jednou. ;)
 

DeletedUser2070

Guest
Tak jsem to konečně pochopil :D Hra mě totálně pohltila a dělal jsem přesně to co tu říká Chacker, neměl jsem nějakou dobu pomyšlení na něco jiného. V tom případě tu nemá smysl cokoliv navrhovat, protože nám to neusnadní nikdy :)
 

Eragon92

Znalec fóra
Pak by měli začít makat protože až vyčerpám přestavbu města na lesní duchy, nebudu mít opět potřebu trávit tu víc času než naklikat výrobu... A být pohlcenou hrou a nedělat nic jiného? :D :D :D Tak špatně snad na tom ještě nejsem abych nemohl hrát i něco jiného a pod...

A do hry jsem chtěl investovat ze začátku, nakonec jsem si počkal a teď už vím že to cenu nemá :D, takže to taky nevyšlo. Někdy hru spíš flákám když nemám náladu půl hodiny klikat úkoly nebo obíhat sousedy, i když ty ruce tomu pomohly pořád je to zbytečně zdlouhavé a složité
 

Maxa

Znalec fóra
Zbytečný vzrušení pánové, nic jsem o reklamách nepsal, neboť v dnešní době internetová reklama není až takový business jako dřív. ;) Ale, že jste to vy, tak vám dám jeden vzorový příklad.

Dejme tomu, že najdete na netu jednu super hru, třeba Elvenar. Ta vás totálně pohltí a logicky se budete snažit být dobří. Tudíž vyhledáváte úkoly, které se vám hodí nejvíce tzv. do krámu, abyste urychlili svůj postup. Složitějším výběrem úkolu u toho trávíte více času, čímž se částečně eliminuje riziko, že budete mít čas hledat něco jiného, přičemž čím více budete pohlceni onou hrou, tím poroste pravděpodobnost, že do ni investujete nějakou korunu, leč třeba jen jednu sms. Tuto jednu sms si vynásobte několika tisíci hráči (nezaměřuji se jen na CZ, ale globálně) a vznikne vám celkem slušná částka. Jakmile již jednou do hry investujete, tak je více než pravděpodobné, že to nebude jen jednou. ;)
to je krasna blbost :D
pravda je, že hra ma hrace chytit, ale rozhodne to neni o tom, aby u toho travil vice casu a tak budeme hazet klacky pod nohy. ono to pak ma uplne opacny ucinky.
takove motivace...fajn, když jich motivujete 50, ale když uz motivujete 250 hracu...je to na nervy. to same odmitani ukolu. kdyz jich je 6..dobry, ale když jich tocite 25.....
všeho moc skodi
 
Nahoru