• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Vílí portál a Portál orků

pivosak

Pokročilý žák
Je normální projít celou etapou portálů Víl a Orků na konec, kdy jste vyzváni portály prodat a po delším čase, kdy jste u elfů, tak jste vyzváni znovu vystavět jeden portál po druhém a vše si zopakovat ? Docela mne to naštvalo :-(
Dík za odpověď pivosak
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser467

Guest
Úkol na prodej portálu je vedlejší. Mám za to, že není vázaný na postup v hlavní úkolové linii, ale na přechod do nové éry. Tedy jej dostaneš až přejdeš do nové kapitoly a je jedno jak daleko jsi s hlavní úkolovou linií. Pokud jsi hlavní úkolovou linii zanedbával a nějakou dobu v ní nepostupoval, pak by to bylo možné, že se ti tam teď úkoly na výstavbu objevily, i když jsi již dostal úkol na zbourání portálu. Tyhle hlavní úkoly (ty nezrušitelné) musíš splnit, s přechodem do nové kapitoly nezmizí. Pokud se na to tedy vykašleš, vyskočí na tebe, i když už jsi už o dvě kapitoly dál. Jestli ale úkolovou linii procházíš a všechny úkoly na výstavbu budov u víl a orků jsi již jednou dělal, znovu by se ti objevit neměly. Pak si napiš na podporu.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Je to přesně, jak píše @Thespia, za její správnou odpověď děkuji! ;)

Hlavní úkolovou, příběhovou (story) linii úkolů nelze odmítnout a to z toho důvodu, že si ji musí projít všichni hráči. Pokud však přestaneš tyto úkoly plnit a pokračuješ dále v postupu, tak Ti tato úkolová řada jakoby „zamrzne“ tam, kde jsi ji opustil. A jak již bylo řečeno, i když budeš o několik kapitol dál, budou po Tobě vyžadovány úkoly, kde jsi jich zanechal. Pokud však tyto úkoly již jednou projdeš, znovu se neopakují, resp. to se ještě nestalo, abys je měl znovu.
 

pivosak

Pokročilý žák
Ahoj Ódine. Vše chápu, že jsem poprvé něco zanedbal (i když se snažím plnit úkoly poctivě). Poprvé ano - po druhé dodělám úkoly, které jsem as nevědomky nesplnil, ale stavět Portál orků po třetí ??? No - nicméně projet to musím. Tak, jak se říká do třetice všeho dobrého.
Příjemnou sobotu a dík za odpověď. pivosak
 
Nahoru