• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Uvažuji o přestupu ke společenství

dodoch1

Pokročilý žák
Uvažuji o přestupu ke společenství kde se hraje pravidelně plní každý týden, zlatá věž, 10 truhel v turnaji a DS rychlou cestou pro odměny. Nejedná se o město Dodoch1. Podrobnosti o městě připraveného k přestupu sdělím po reakci na tento inzerát
 

dodoch1

Pokročilý žák
Stačí deset beden ale co je důležité zlatá věž každý týden. A to u Tvého spolku nedosažitelné :))
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Jojo. Chce to, aby si většina hráčů osvojila dobrovolně zvyk jezdit pravidelně až na vrchol teploměru. Nám se to po dlouholetém úsilí povedlo zorganizovat teprve před nedávnem, a to se zapojením bonusů.
Není to jednoduché, pokud jeden nechce mít ze spoluhráčů jenom bezduchou bandu pomahačů.
 

Elvinka12

Učedník
dodovi se omlouvam ze mu tu spamuju mimo tema ale snad me veme na milost
@indian068 kdyz to ctu premyslim jestli hrajeme stejnou hru, ale ta pestrost ve zpusobu hrani elvenaru me prave bavi ze kazdy si jede dle sveho a jak to prave sedi jemu takze beru i tvou cestu (ale nechapu)
 

dodoch1

Pokročilý žák
Ruším hledání společenství. Už jsem našel. Děkuji za komentáře. Přeji pohodovou hru
 

Waso

Učedník
No, možná přiznal, že je lama, která považuje deset truhel za naprosto nedosažitelnou metu, ale pravidla
neporušuje.
Fakt ne! (mrknutí)
 

Elvinka12

Učedník
tak mit vice mest zakazano neni pokud vim jen, vyuzivani jednoho mesta pro dotovani druheho tam jde hodne o knihy coz uz je dost omezene

pokud se mylim jiste me nekdo opravi
 

GorGlin

Veterán
Já vám nevím, aktivní hráč je vzácnost a pokud někdo je ochotný zabrat, tak já bych mu dal šanci.
Bedleriand, šlechta na Winyandoru.
Shodou okolností zrvna máme volné místo.
U nás se HRAJE.
Každý týden 19 truhel v turnaji, 3, patro ve věži, poslední DS...
kolik?
265k?
Jeslti se na to cítíš, tak dej větět.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Asi mysllíš dva neaktivní.
Jo, tak to u nás prostě chodí.
Nemám nic proti rekrutacím, ale tahle již byla odpískána.
A o to jde.
Tím tu končím. Howgh!
 
Nahoru