• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Upozornění sousedské výpomoci

DeletedUser1052

Guest
Zdravim, mám problém se zprávami sousedské výpomoci. Zprávy se mi nahromadily na 9 stránek, už nějaký čas nebřibívají a nejdou ani smazat, nejspíš každá nová zpráva nahradí jednu starou, protože jak jsem psala zpráv je pořád stejně. Nejde samozřejmě o toto, ale o to, že jsou zprávy přeházené, dokud byly jen po 8mou stránku, řadily se podle data a času, ale po dosažení 9té stránky se řadí přeházeně a když chci oplatit sousedskou výpomoc, musím proklikávat všechny stránky a hledat toho kdo mi v ten daný den pomohl. Co s tím mám prosím dělat? Jdou ty upozornění nějak smazat? Děkuji.
 

Frigg

Guest
Zpřeházená upozornění jsou chybou, která je již nahlášena. Už se to tady na fóru několikrát probíralo. Třeba tady
Momentálně s tím nejde dělat nic, jen počkat na aktualizaci, kde snad bude i slíbená oprava.
 

DeletedUser1052

Guest
Omlouvám se, ale letmo jsem prošla forum a právě jsem na to nenarazila..... takže se omlouvám za zbytečné otravování :)
 

DeletedUser1496

Guest
ahoj,chci se zeptat,hraji to už dost dlouho,ale stále nemám sousedy:-(( nejde mě o případnou sousedskou pomoc,ale o výmněnu surovin,mám jen 2 sousedy a z toho jen jeden funkční!!Dávat procenta za výmněnu je šílený...nejsem v úplném začátku a tak je to dost obtížné.Ani NPC prostě je kolem mne prázdno.Všichni hráči u nás ve společenství mají plno sousedů....a tak mě zajímá proc u mě je to jinak?Žena to hraje také a má snad 1000 sousedů.Díky za odpověd.
 

DeletedUser254

Guest
kalic66 :
To je o náhodě. Já mám kolem sebe sousedy v dost bídném počtu, zatím co jiní mají sousedy v plném obsazení i několik kruhů od umístění.
Mrkni se na umístění několika náhodně vybraných lidí v žebříčku a uvidíš že v tom nejsi sám.
 
Nahoru