• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Špatné seřazení upozornění

GoldAngelcz

Velmistr písma
Ahoj,

po dnešní aktualizaci se trochu rozhodilo seřazení upozornění. Takže mám třeba upozornění z dneška, za ním ze včerejška a pak zase z dneška (viz screen). Ostatním hráčům ve společenství to dělá také - pravděpodobně následek aktualizace.
hHqn0S4.png

Takže určitě by to chtělo opravit :)
 

DeletedUser180

Guest
To je nová bojovka od RT.
Jde o hledání záznamů - kdo najde schovaný údaj, může se poplácat po rameni.
Já jsem byl na tuto chybu upozorněn, protože sám bych si ji ani nevšiml. Odklikávám zvoneček jen proto že mi tam vadí to číslo. Nikdy jsem nezkoumal co, kde, jak a kdo tam je.
 

Sheila7

Guest
Souhlas mám to samé...člen mi dá pomoc dnes před minutou a já to najdu až ne třetí stránce...potom mi hned dá další člen pomoc a bůh ví kde to najdu....kakat štve mě to a už nekoukám!!!! Jelikož jsem vedoucí tak si dávám záležet na tom abych s přehledem věděla kdo dává pomoc a kdo ne a ted???? Se můžu jít klouzat! :mad::(
 

DeletedUser744

Guest
Je podstatně obtížnější sledovat činnost ve společenství. Už by to mohli konečně opravit.
 

Deleted User - 42211

Guest
Taky tak, dost nevhodný pro vedoucí společenství. Ani pak nemám přehled, zda mi někdo ze sousedů dává pomoc nebo ne
 

Santerr

Veterán
Mě to ani nějak extrémně nevadí, holt si trošku pohledám, abych zjistila, co mi kdo kliknul nebo koupil. Co mě víc mrzí je neoznámení příchodu nové zprávy, někdo mi poslal zprávu a já to zjistila až za tři dny a to ještě jen proto, že jsem omylem klikla na obálku :(
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Proběhla aktualizace a chyba opravena nebyla, čili oprava připravená nebyla!
Pokud se nepletu, tak žádná aktualizace od verze 0.35 neproběhla, rád bych tedy toto tvrzení vyvrátil. Proběhlo pouze doplnění té poslední (tvůrci tomu říkají hotfix neboli tzv. rychlá záplata), něco takového ovšem nelze považovat za plnohodnotnou aktualizaci.

Hra se totiž opravuje tak, že dohromady opravy chyb vždy musí tvořit kompaktní celek. Proto nahrávání oprav probíhá v cyklech. I když tedy technici odstraní chybu týž den, co byla nahlášena, nelze ji jen tak okamžitě nahrát na server, protože je velká pravděpodobnost, že by způsobila ve hře obrovský chaos.

To, že je chyba velmi nepříjemná, naprosto uznávám. Zároveň mohu slíbit, že po příští regulérní aktualizaci bude vše v pořádku. ;)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser1244

Guest
Dobrý den, nebylo by špatné dát všem hráčům třeba 100 diamantů jako omluvu. Protože to opravdu komplikuje hru. Nic nevidíme, je v tom chaos a kazí to kouzlo klidného hraní.

//nadbytečná citace, Frigg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Ethariel

Guest
Já bych raději jedno rozšíření zadarmo :D U strategických her jsem plánovací typ a sbírám veškeré informace. Na ty upozornění jsem se velice spoléhal. Dá se v tom vyznat i teď ale místo jednoho kliknutí musím proklikat devět polí abych věděl kdy mi kdo a co poslal, přijal, odešel anebo motivoval. Je to ... zmatečné.
 

DeletedUser948

Guest
To ja mam take a take se mi nenacitaji body za stavbu kultury
 

DeletedUser744

Guest
Pokud se nepletu, tak žádná aktualizace od verze 0.35 neproběhla, rád bych tedy toto tvrzení vyvrátil. Proběhlo pouze doplnění té poslední (tvůrci tomu říkají hotfix neboli tzv. rychlá záplata), něco takového ovšem nelze považovat za plnohodnotnou aktualizaci.

Hra se totiž opravuje tak, že dohromady opravy chyb vždy musí tvořit kompaktní celek. Proto nahrávání oprav probíhá v cyklech. I když tedy technici odstraní chybu týž den, co byla nahlášena, nelze ji jen tak okamžitě nahrát na server, protože je velká pravděpodobnost, že by způsobila ve hře obrovský chaos.

To, že je chyba velmi nepříjemná, naprosto uznávám. Zároveň mohu slíbit, že po příští regulérní aktualizaci bude vše v pořádku. ;)
Po příští regulérní aktualizaci 1.0.7 ze dne 1.3.2016 už hra nejde spustit vůbec. Zasekne se při spouštění na 48%.
 

Gwedik

Guest
Umíš číst ?
Dnes se do hry nahrává nová aktualizace, tak hra chvíly nepojede.
Nevytvářej tady neexistující problémy.
 
Nahoru