• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Duplikát Upgrade budov

DeletedUser122

Guest
Počet upgradů budov je sice omezený, ale upgrady některých budov působí celkem komplikace, protože nefunguje žádná část těchto budov, což může být nepohodlné, někdy to může i komplikovat hru:

HLAVNÍ SÍDLO:
- během upgradu je budova nepřístupná, tedy i záložky Hlavní sídlo a Relikvie. V záložce Hlavní sídlo je velice přehledně vidět počet surovin a také další informace související s úrovní budovy - během upgradu je pak nedostupná informace o bonusu ze sousedské pomoci (tato informace se během upgradu dá zjistit pouze z wiki). K informacím ze záložky Relikvie se hráč dostane pouze tím, že otevře mapu a podívá se tam.

KASÁRNY:
- během upgradu je budova nepřístupná, tedy i záložka Tábor. Chápu, že výcvik během upgradu neprobíhá, ale i během této doby mohu mít potřebu zjistit informace o svém vojsku. Počet vojáků zjistím pouze tak, že v mapě vstoupím do nějaké provincie a zapnu obrazovku před bojem. Pokud nemám prozkoumanou nedobytou provincii, informace o vojsku nezjistím

TRPASLIČÍ PORTÁL:
- během upgradu je budova nepřístupná, nemám absolutně žádný přehled o žule a mědi, které mám ve své zásobě. Nevím, kolik ještě mohu vyrábět, abych je mohl vybrat. Jediný způsob, jak zjistit množství surovin je podívat se do výzkumu, najít odemčený nedokončený výzkum, otevřít jej a najet myší nad žulu/měď. Pokud nemám odemčený žádný výzkum s žulou/mědí, počet suroviny ve skladu nezjistím nijak.

Všechny tyto budovy se na vyšších úrovních upgradují velmi dlouho, informace mohou být velmi důležité a hráči mohou chybět. Prosím o zpřístupnění některých záložek během upgradu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser122

Guest
Jinak ještě k Trpasličímu portálu - ten upgrade je celkově nějakej divnej...

V momentě, kdy dám upgrade, tak už se mi během stavby při rozkliknutí portálu objeví kapacita zvýšená pro stavěnou úroveň a zároveň slévárny a kamenolomy už produkují zvýšenou produkci. Takže de facto budova už na začátku stavby je ve stavu, kdy funguje jako hotová stavba na další úrovni, těch několik hodin stavby vlastně jen blokuje přístup do budovy...
 

DeletedUser562

Guest
Zajímalo by mě,proč lze upgradovat hlavní sídlo v trpaslíčím stylu,ale ve vílím nikoliv.Myslím si,že když jdou obytné budovy,mělo by jít i hlavní sídlo.docela by mě zajímalo,jak by vypadalo.
 

Deleted User - 42211

Guest
Mám dojem, že vílí hlavní budova je. Alespoň podle obrázků, co dávala woody do diskuze o vílách. Možná je potřeba výzkumu, který je dál. Nemohu říct, jsem teprve u začátku trpaslíků, ale hlavní budova by měla mít také proměnu :)
 

DeletedUser562

Guest
Díky za odpověď a zároveň velká omluva,už jsem to taky našla.
 
Nahoru