• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Upřednostňování ukouzlenych budov při výpomoci.

Hexik

Znalec fóra
ahoj bylo by to fajn myslim ale ze je urcity system ktery uprednostnuje budovy s nejvyssi kulturou v tvem meste a jestli wiki nekeca je mozne aby dostala souseda po 8 hodinach tedy az vyprsi predchozi sousedska
taky ted i koukam co mi kolik dava a opravdu na tech budovach co maji nejvic kultury ty sousedy mam
 

Mescal

Znalec fóra
@Hexik má pravdu, při automatické sousedské pomoci systém hry vybírá dostupné (ještě bez sousedské pomoci) budovy s nejvyšší kulturou.

Co se týká kouzla magický dar, tak to funguje tak, že nejprve musí být budova okouzlená a teprve potom se na budovu dá sousedská pomoc. Naopak to nefunguje tedy, jestliže mám na budově sousedskou výpomoc, která bude ještě trvat např. 8 hodin a tu budovu okouzlím magickým darem, tak jsem přišel o minimálně 8 hodin účinku kouzla, protože to začne fungovat až při další sousedské výpomoci.
Osobně mohu doporučit, mít v patrnosti cca 5 budov s nejvyšší kulturou a podívat se před použitím kouzla, jestli jsou bez sousedské výpomoci a případně, kdy sousedská končí a k seslání kouzla vybrat ty bez a nebo s dobíhající sousedskou. Až sousedská výpomoc doběhne, systém je (protože mají vysokou kulturu) sám nabídne spoluhráčům k sousedské výpomoci.

Bylo by moc fajn, aby systém při povolání (zakouzlení) kouzla magický dar přednostně nabídl dostupné budovy s nejvyšší dostupnou kulturou, ale to po Inno chtít nemůžeme, to je moc práce.
 

Hexik

Znalec fóra
je pravda ze me stve ze kdyz kouzlim darem neukazuje se mi u budov nic ani jestli uz souseda ma ani kolik kultury dava holt se clovek musi nejdriv podivat a pak davat kouzla asi by opravddu stacilo kdyby bylo videt kolik kultury ktera dava pri tom zakouzleni nez ze tam je zbytecny text ze kliknutim ocarujes tuto budovu ..
 

GorGlin

Veterán
Sám si ohlídat svoje město myslím není problém, ale hráč na mobilu pri výpomoci volbu nemá.
Vím, že systém v tuhle chvíli dává výpomoc na budovu s největší kulturou.
Ale když mám několik budov o stejné hodnotě kultury, nebo si pořídím lepší novou kulturou a očarovaná budova pak stojí bez packy, případně mám ocarovanou budovu na manu kvůli majáku dobrého sousedství, která se ale na post budovy s nejvyšší kulturou nikdy nedostane.
Jako Manta Ray například.
Bylo by skvělé na ni mít packu, ale v současném nastavení k tomu nedojde.
Brát budovy podle kultury je dobré, ale vložit tam druhou podmínku zda je či není okouzlená by bylo lepší.
 

Hexik

Znalec fóra
je pravda ze majaky nemam ani jeden takze s timto zkusenost nemam ale i tak jako hrac na prohlizeci radej zapnu na telefonu a tam dam sousedskou nez abych klikala na mesta a cekala az se mi nactou vim ze par takovych blaznu se asi najde i tak myslim ze v tomto neni rozdil v tom kdo na cem hraje stejne kdyz otevre mesto je vetsi sance ze ti to da na sidlo protoze je to proste rychlejsi nez hledat nakou budovu

kdyz zminujes rejnoka no ani u me souseda nedostane 1850 ve 14. a lavovy kodex o 2 kapitoly starsi dava 3000 takze sance ze to dostane souseda je ze bys zadne ciste kulturni budovy nemel i budovy kultura obyvatele by davaly vic takze jedina moznost mit divy na kulturu vsechny a pak tyto velkovyrobny co kulturu skoro nedavaji - zajimava predstava

ale docela by me zajimalo jak si to predstavujes ze by to funovalo ze bys udelal nejaky poradnik na trebas 20 budov nebo? ...
 

GorGlin

Veterán
Pro hráče by se nic nezměnilo.
Teď když dáváš výpomoc na kulturu, systém to pošle na neopackovaný barák s největší kulturou.
Já bych si to představoval že by systém tu packu poslal na neopackovaný, okouzlený barák s největší kulturou dokud by okouzlené baráky nedošli.
Pokud by jsi okouzlený barák neměl, tak by se nic nezměnilo.
Věřím že i pro hráče bez divů to může přinést výhody, protože při trvání výpomoci 8 hodin je potřeba, aby případná výpomoc na okouzlené budově přistála co nejdriv.
Hráčům by to žádné složitosti nepřineslo.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru