• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Světová mapa Uložení lokace [předáno]

Sindri

Guest
[Shrnutí] – nabídnout možnost uložit určitou pozici na mapě a poté se k ní kdykoli přímo vrátit (tzn. otevření mapy + vycentrování na danou pozici)
[Podrobnosti] - Šlo by o zavedení dvou možností ukládání - jedné automatické - zde by se automaticky zapisovala pozice poslední navštívené provincie - po kliknutí na tuto volbu by se hráč automaticky přesunul na přehled území dané provincie, kterou naposledy rozklikl.
Druhou možností - hráč by měl možnost si uložit až 3 pozice na světové mapě (3 = podle mne dostačující počet). Klikl by na světové mapě na dolní liště na nějaké tlačítko (umístěné vedle tlačítka Vrátit se domů), změnil by se kurzor a ten kam by hráč zapíchl a kde danou pozici uložil... tam by měl možnost se kdykoli vrátit. Pokud by se vracel na světové mapě, pouze by ho to zrychleně přesunulo na danou lokaci, pokud by na danou pozici přecházel z přehledu města, samozřejmě by se klasicky načetla mapa, ale místo centrování na město hráče by se pohled opět přesunul na danou lokaci.
[Důvody] - nemyslím si, že se někdy podaří udělat takový map zoom, aby tím neutržila čitelnost textů, a pro hráče s xyz provinciemi už může být náročné se orientovat. Pokud by si to hráč efektivně nastavil, mohl by se tím ušetřit přesun po mapě...
[Dopad na jiné herní prvky] - pouze světová mapa a část rozhraní (spodní lišta - pro umístění příslušného tlačítka)
 

CherryFlower

Guest
Super nápad, zvlášť třeba při motivaci sousedů. Klikám, splní se mi úkol, někde skončím... jdu mezitím splnit jiné úkoly a chci se vrátit tam, kde jsem skončila. Paráda,kdyby si to program pamatoval :)
 

DeletedUser34

Guest
jednu vec ako vratenie sa na určite miesto uz v mape funguje a to je ked sa provincia odkríva ten dalekohlad tak kliknutim sa tam presunieme nieco na ten spôsob by sa hodl popripade keby na boku boli trebars pod sebov značky odomknutích ale nie dobytich provincii stacilo by len kliknut a hodilo by nas to do danej provincie ktoru mame odomknutu ale nie získanú celú
 

Santerr

Veterán
Uložení pozice, nebo návrat na posledně otevřenou provincii mě vůbec nenaúadlo, skvělý nápad.
 
Nahoru