• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Ukol - Vlastni alespon 3x shromazdiste

paulo1414

Mistr slova
Tak tento ukol ma dostal do kolien. 3x shromazdiste je teda mazec. Je na to potrebne vela miesta, 10,000 houbicek a odmena 90,000 minci. Smiesne. Kde v tejto faze hry zobrat miesto 5x7 a to hned 3x... Brrrr.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Shromaždiště na první úrovni stojí pouze 3400 houbiček. Nebo že by bylo ještě nějaký dražší a spešl? :D S místem už se to tu řešilo a psalo o tom. Smaž jednu větší kulturku (nebo něco jinýho co se rychle postaví zpět) a postav ho. Hned jak se dostaví ho smaž a postav zpět kulturní budovy. Úkol splněn a jedeš si to své pořád dál :) Nicméně, jsou hráči co mají 3 shromaždiště. Dokonce měli i více :) A to na úkor kultury, kterou dočasně nepotřebovali.
 

paulo1414

Mistr slova
Ja som to potom nasiel na fore. Uz sa snazim najst miesto na druhe a to tretie bude, no netusim. Cas ukaze :DDD
 

Eragon92

Znalec fóra
Mě se vešly celkem bez problému... Sice je to trochu na úkor města ale už dávno nehraji na umístění v žebříčku takže mě to netrápí
 

paulo1414

Mistr slova
Tak ja to uz mam tiez pripravene. Uz mi chybaju iba houbicky.

//odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru