• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Události - zvýšení levelu během hry

Schoenfeld

Znalec fóra
Pouť kouzelníků jsem začal hrát ve IV. levelu a dokončil v V. Navíc jsem získal ještě jednoho Golema V. Upgrady jsem byl nucen použít na Golema IV. Nejde s tím nic dělat. To není dobré. Proč by nešel Golem IV rozebrat na základ a upgrady a pak zase ty upgrady napasovat na Golema V? Podobně to mám s Doky v předchozí letecké cestě.
V současnosti můžu Golema V. rozčarovat na 600 úlomků kouzel (raději si pro ně zajdu do věže), přitom s nimi jeho konstrukce nemá lautr nic společného. Když budu chtít Golema IV. dostat a V. lvl, tak mě to bude stát 16 (!) královských rekonstrukcí (KR), které příštipkařím po turnajích. Jak by řekl přítel Spock, není to logické.
Co tak umožnit rozebrání Golema V o těch 16. KR, nebo tak nějak?

Schoen.
 

DeletedUser4336

Guest
Běžná věc, to se mi v nižších kapitolách stávalo mnohokrát. Vylepšil jsem jen ty budovy, které mi za to stály, ostatní ponechal, stejně časem přejdeš do dalších kapitol, a bude se ti to opakovat. Logické tady není nic, poněvadž je to logická, smyšlená hra, která nemá s logikou z reálného světa nic společného.
 

BiggJOEcz

Mistr slova
@Schoenfeld Nenech se tím odradit. Jsi teprve v 5.kapitole, Golem brzy zastará a budou nové budovy. Navíc jsi evidentně aktivní hráč, tak bych Ti poradil se vyprostit z Tvého aktuálního Společenství, kde z 24.hráčů je 18.aktivních, z toho jen cca 4-5.hráčů hraje rozumně pro získání KR.
Pro ty, které hra baví a chtějí hrát, jsou dveře v dobrých společenstvích otevřené. A kdybychom neměli u nás plno, poslal bych Ti klidně pozvánku.

Takže pokud máš ve městě místo, asi bych toho golema víc neřešil, boural bych až by bylo třeba a poohlédnul bych se po rozumném Společenství, kde Ti pomohou získávat pravidelně každý týden ideálně 5KR + Plánek.
 
Nahoru