• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Událost - nasbíraná světla se nepřičítají

BaluWizova

Pokročilý žák
Světla, která na herní ploše nasbírám se nepřičítají do inventáře.
Jen pokud je koupím přičtou se.

svět: Wyniador, Arendyll
systém: iOS 15
Verze hry: 1.139
Hráč: BaluWizova

kroky: jdu do aplikace elvenaru, přihlásím se do města, a jdu do ikony hry do herní plochy mlžného lesa, rozsvítím políčko kde je skryté světlo(svíce/lucerna/koule), a nepřičte se mi….Na obou světech na účtu BaluWizova

na obrázku červeně označeno kde sem naposled pobírala světlo a nepřičetlo se.
 

Přílohy

  • 01A1D7E7-74C6-4294-9B93-852EC7E94880.jpeg
    01A1D7E7-74C6-4294-9B93-852EC7E94880.jpeg
    768,1 KB · Zobrazení: 98

BaluWizova

Pokročilý žák
Udelala jsem ticket i pres support. Tam chteli presne udaje - misto kde jake svetlo kdy bylo a nepricetlo se….ale uz ted vim jak to dopadne. Premyslim jestli ztracet cas se screenshotovanim nebo se na udalost rovnou vykaslat…
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Na fóru tento problém nevyřešíme. Musím jen podotknout, že je těžké pomoci někomu, kdo podpoře neodpoví na to co se ptá. :)
 

12alfa

Pokročilý žák
To máš teda pěkně na prd, mně to teda funguje náramně.

Hele, já vlastně té tvé zprávě nerozumím a nějak mě to provokuje k přemýšlení: Co kupuješ? Světla nebo přísady (tj. batoh s netopejrem)?
 
Naposledy upraveno:

BaluWizova

Pokročilý žák
Emblo, tvoje podotykani zni ponekud arogantne. Jak ty vis, zda, a jak jim odpovidam? Mam zkusenosti s tickety, kdy mi nikdy nepomohli a mohla sem se uscreenshotovat. Proto premyslim zda to ma cenu….
 
Naposledy upraveno:

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Asi tě překvapím, ale Elvenar tým spolu komunikuje. :)
Já zase vím, že herní podpora dělá vše, aby každému kdo napíše pomohli. Spolupráce s tím, kdo tiket napíše je prostě důležitá.

Upřímně já moc děkuji kolegům za to, že odvádí skvělou práci. Ne vždy to mají jednoduché.;)
 
Nahoru