• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Tyto Alba - žena

DeletedUser3750

Guest
Ahoj Všem :D :) Hraji pod jménem TytoAlba , což znamená Latinsky sova pálená.
Toto jméno je už řadu let i v běžném životě mojí přezdívkou. Elvenar je první hrou tohoto typu, kterou jsem vyzkoušela a moc mne to baví. Začala jsem Elfím městečkem a zatím nejsem moc daleko, ale když u ostatních na mapě vidím ty honosné stavby a kouzelná města jako z pohádky, hrozně moc se těším, až budu taky dál. :D Chytlo mne to natolik, že jsem si začala stavět ve druhém světě i městečko lidské a doufám, že časem z něj udělám Dračí město :D :) Draky totiž miluji :) ;)
 

DeletedUser2308

Guest
Ahoj sova pálená.Je fajn,že ťa to tak chytlo a že si tu rada.Táto hra totiž nepotrebuje len dobrých vývojárov,ale aj zapálených,v tvojom prípade ,,pálených,, hráčov.Ale neboj,ešte budeš nadávať a dudrať,ked sa niekde vo výskume zastavíš,alebo ti v provincii nepriateľský bojovníci vypráskajú tvoje vojsko.Ale to je práve to,čo má hra mať.Výhry aj prehry.Tak ťa tu vítam a nech sa ti to všetko páči aj nepáči,nech sa raz draci v tvojom meste utáboria a nech ťa zápal hrať,nikdy neopustí:)
 

DeletedUser3750

Guest
Ahoj sova pálená.Je fajn,že ťa to tak chytlo a že si tu rada.Táto hra totiž nepotrebuje len dobrých vývojárov,ale aj zapálených,v tvojom prípade ,,pálených,, hráčov.Ale neboj,ešte budeš nadávať a dudrať,ked sa niekde vo výskume zastavíš,alebo ti v provincii nepriateľský bojovníci vypráskajú tvoje vojsko.Ale to je práve to,čo má hra mať.Výhry aj prehry.Tak ťa tu vítam a nech sa ti to všetko páči aj nepáči,nech sa raz draci v tvojom meste utáboria a nech ťa zápal hrať,nikdy neopustí:)

Ahoj Milosko. :) Děkuji, sice po delším čase, ale nějak jsem se zabrala do hry a snažila se postoupit a vše pochopit, času nebylo moc, momentálně jako Elfka končím trpaslíky (což bylo na dlouhé lokte) a moc se těším na víly, které jsou mi tak nějak milejší :) Naopak v mém lidském městě právě na trpaslíky najíždím, takže to co si mi psal, že mně potká už docela dobře znám, no moc nenadávám :rolleyes: Jen mně nebaví občas to dlouhé čekání, než nazbírám potřebné suroviny:eek:Teď se trochu seznamuji i s fungováním na foru. Četla jsem si střípky od Moni Ardy a taky Tvé vtipné komentáře :D doufám, že Moni přemluvím, aby něco přidala. Také se kouknu co píšou další :cool:;):D

a když Tě ve hře opravdu něco naštve, přijď sem a my Tě uklidníme :D

:)Ahoj a děkuji, ještě jsem tento tip her nikdy předtím nehrála, ani žádné forum jsem nepoužívala, tak se učím jak na to. Ráda sem občas kouknu. :D

Vítej a nezapomínej, že Elvenar je hra a nestojí za to aby jsi byla naštvaná :)

Ahoj, neboj, nejsem tu proto, abych se rozčilovala, ale pro to abych utekla z běžného stereotypu reality. Nejsem nasírací tip:D

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru