• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Tychous

Tychous

Guest
Zdravím všechny hráče a hráčky Elvenaru,
jsem Tomáš je mi 17 let studuji na gymnáziu. Vidím, co jsem zatím četl forum (konkrétně zde), že budu patřit mezi tu mladší linii hráčů, tak snad tu nebude nějaká diskriminace věku.. :D:D
Hraji už přes 7 let Divoké kmeny, což je pěkná závislárna, ale přijde mi, že se tam zatím už dlouho nic nezměnilo, žádný UPGRADE hry. Prostě nic zásadního. Ale tahle mi přišlo docela dost odlišnou od ostatních her InnoGames tudíž jsem si ji chtěl zkusit a zatím vypadá dobře tak snad nezklame. Jsem velmi komunikativní člověk tudíž se těším na pokec zde na fóru. :)
 

DeletedUser34

Guest
tak vitaj u nás
celkom sa to tu rozbehlo na fore
tak snáď nás tu bude ešte viac
prajem ti dobrú zábavu z Elvenarom
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Tome, a rodiče ví, že od svých 10 let hraješ takovou hru? :rolleyes:

Ale ne, dělám si srandu, Divoké Kmeny jsou super hra. Těší mě tedy, že jsi zavítal i sem, snad tvé jméno uvidíme ve zdejších diskuzí co nejčastěji, protože když se považuješ za komunikativního člověka, byla by škoda to nevyužít! ;)
 

Tychous

Guest
Někdy v 10 letech jsem se zaregistroval na dopoporučení kamaráda.. Hru jsem začal hrát aktivně až v 15 letech kdy mě začala bavit a už jsem si mohl říct, že ji umím.. Předtím mě ani až tak moc nebavila. :p Ty roky hraní jsem napsal pouze podle úspěchu na DK kde je právě 7 let. ;) Ale jak jsem řekl, aktivně to hraji až od těch 15 let. :)
 
Nahoru