• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Turnajové změny se blíží!

voyager-1

Velmistr písma
záleží na úhlu pohledu, na jednu stranu je to divný, na druhou stranu se nestane, že v kole turnaje budu mít 150 VB v zásobníku a nemám to pořádně hodit někomu do kolotoče protože v kolotoči jsem já nebo pro mě nezajímavý div. A čekat s turnajem se mi nechtělo protože vyprší ohnivák.
 

Ludi

Veterán
Jelikož nový turnaj hraju už celkem dlouho na betě, tak už jsem si na to zvykla. První dojem byl nepříjemný, ale teď už mi to nevadí. Vzhledem k tomu, že už delší čas hraju všechny turnaje celkem vyrovnaně na 8k+, tak u mě dobrý.
 

GorGlin

Veterán
ono to zas takový rozdíl není
stále jsou tam dvě kola na VBčka nadatější než jiná
dřív stačilo řešit ta dvě kola, ted je toho víc
možná je to něco jako reklama na rozjímání
ted už se do zásobníku nevejdou body ani z prvního kola
tedy pokud hráč jede aspon první stranu
 

Hexik

Znalec fóra
kdyz tu ctu mnohe prispevky rikam si asi jsem moc "mlada" hracka

a asi proto nevidim problem v tom ze jsou ty knizky rozkouskovane myslim naopak ze je to dobre kolikrat jsem si rikala no co z tohodle kola ani knizka a ted tak nemusim uvazovat

kdyz uz jsem pomalu mohla hrat taktiku jeste lonksych turnaju prisla velka zmena a i v tom jsem videla co dobreho v te zmene je no nyni muze hrat da se rict kazdy spolek 10 beden a zadny stret a turnaj neni lepsi nez ten druhy tak je muzeme hrat vsichni a porad a porad ...
 

Ludi

Veterán
@Hexik turnaj má nějaký vývoj, za ty roky co hraju, už jsem jich zažila několik. Předposlední změna byla asi nejradikálnější, přidání dalších truhel je zajímavá. Poslední změna není zase až tak zásadní, všechno má své výhody i nevýhody. Jednotlivé druhy turnajů už nemají takové rozdíly jako dřív. Mě osobně se osvědčilo hrát pravidelně na dobré úrovni, nedělám velké rekordy, protože mi to přijde kontraproduktivní. Takže jedu věž bojem a turnaj 8K+, tím mám všeho dost, aniž bych si zlikvidovala sklad i vojsko.
 

Hexik

Znalec fóra
@Ludi myslim ze si v nicem zasadne neodporujem a ano vim ze lonska zmena byla dost zasadnejsi a ze prinasi dalsi truhly jsem taky nak zapomela zminit nebo spis mi to neprislo na mysl je pravda ze v te dobe jsem resila spis najit spolek kde se hraje na 10 beden a kdyz prisla zmena davali to najednou skoro vsichni v tom se mi ta zmena libila ikdyz se ztizili znacne vzdalenejsi provincie

jen si rikam bezny turnaj 8k no to je pekna porcicka no mozna taky nekdy si reknu pff 8k na pohodu
 

Ludi

Veterán
@Hexik 8K v turnaji vypadá moc, ale není. Jakmile se hráč dostane za konstrukty a získá nejcennější herní divy, tak je to možné úplně v pohodě. Jen to chce potupně vyladit město, aby bylo herně a ekonomicky kvalitní. Mohla bych hrát i víc, ale nemám ráda situaci, kdy bych byla po turnaji příliš oslabená ve vojsku a surkách.
Není to především o celkových bodech. Kdybych chtěla víc bodů a bojovat o první místa v žebříčku, tak vím, co bych měla udělat, ale nechci, protože by to bylo pro herní výkon mého města nevýhodné. A pak, mám ráda některé hezké budovy, a nechci je měnit za něco, co by mi dalo víc bodů, ale nedělalo by mi to radost. V současné době jsem velmi spokojená s tím, jak město funguje.
Ale co přinese 19. kapitola, to zatím nevíme a jak píše @Lovec Krys, může nám to hru hodně zkomplikovat.
 

Prealiena

Velmistr písma
Tahle turnajová změna mě tedy zklamala. Jedu sice všechny turnaje víceméně stejně, ale byla jsem zvyklá, že se občas u určité relikvie rozjedu, abych měla v sídle relikvií stejnoměrně. Teď, když druh turnaje nepřináší relikvie svého druhu, v nich budu mít vždycky rozdíly.:mad:
 
Nahoru